←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jeszcze raz, Party

Zablokowany

  • +
  • -
KariiO - zdjęcie KariiO 11.06.2012

Witam, mam teraz trochę wolnego czasu i tak sobie myślę aby napisać COŚ W STYLU gildi...
Parę osób wie co to było Party a z pewnością wiecie co to gildie, więc wychodzę z pomysłem napisania czegoś podobnego oczywiście na next mapy i to pierwsza połówka pomysłu a druga to zarządzanie Party na stronie czyli PHP+MYSQL i trzeba by było do tego osoby znającej się na tym fachu :]

Macie jeszcze jakieś pomysły to śmiało, wszystkie dobre zostaną zlepione a projekt po zakończeniu dodany jako dodatek :)
Odpowiedz

  • +
  • -
ogieR8 - zdjęcie ogieR8 11.06.2012

Praktycznie gildie są już dostępny (wielkie podziękowania i ukłon w stronę Stacha ;]), mam już je wycięte, poprawione, zmodyfikowane, prawie każdy może sobie coś takiego wyciągnąć i według swoich predyspozycji wykorzystać, ale oczywiście nie każdy ma na tyle doświadczenia w scriptingu, tak więc jeśli zrobiłbyś to dla innych pewnie będą Ci wdzięczni, a pomysł z PHP+MySQL jest bardzo dobry, tego już bym na pewno nie zrobił i jak widzę Ty też nie sam, ale jak na razie to pomysł ok, tylko coś innowacyjnego mógłbyś dodać do 'statystyk gildii', ja np sobie wrzucilem odległości uderzeń z kosy, lekką grawitkę, szanse na kradzież pieniędzy, szansa na unikalne itemy, ale to według jak to już powiedziałem pomysłów i chęci ;) Party - gildie ogólnie mówiąc to super sprawa + dużo się dowiedziałem znów analizując każdą linijkę gildii od Stacha ;)
Odpowiedz
Zablokowany