←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z kupywaniem na moim Only DD2

  • +
  • -
nowypyta - zdjęcie nowypyta 01.06.2012

Witam mam taki problem gdy ktokolwiek chce cos kupic to klikajac B nic sie nie wyswietla sprawdzałem opcje ogranicz bronie itd i nic proszę o szybką pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
luki3507 - zdjęcie luki3507 01.06.2012

a może twój serwer binduje klawisz "b" ?
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 01.06.2012

Sprawdź, czy masz poprawnie zbindowany klawisz B, czy jesteś w buyzone (czy się wyświetla ikona koszyka) i czy nie minął już czas na kupowanie. Sprawdź też, czy nie masz jakiś pluginów blokujących kupowanie.
Odpowiedz

  • +
  • -
nowypyta - zdjęcie nowypyta 01.06.2012

własnie nie wiem bo wczesniej było ok a zrobiłem z ffa serwer only DD2 i nagle wchodze i to jest a jak zobaczyc czy serwer nie binduje wszystkim B? ikony koszyka są. Nawett F1 nie działa (auto kupywanie)
Odpowiedz

  • +
  • -
nowypyta - zdjęcie nowypyta 01.06.2012

Edit:

Sry nie ma koszyczka na boku.
Odpowiedz

  • +
  • -
luki3507 - zdjęcie luki3507 01.06.2012

to może plugins.ini czy coś magikiem nie jestem ... (i chyba nikt ci nie pomoże jak nic nie podasz)
Odpowiedz

  • +
  • -
nowypyta - zdjęcie nowypyta 01.06.2012

Macie plugins.ini i amxx cfgZałączony plik  plugins.ini   2,64 KB   35 Ilość pobrańZałączony plik  amxx.cfg   5,57 KB   36 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 01.06.2012

1. Masz okropny burdel w plugins.ini. Wszystkie podstawowe pluginy 2 razy, do tego advanced_bans powinien być zaraz po admin.amxx i admin_sql.amxx (zaraz po pierwszym wystąpieniu). Dodatkowo są linijki, które nie są pluginem, ani komentarzem, np: "active", "basic admin console commands" etc.

2. Co do problemu, obstawiam plugin buyzone.amxx ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
nowypyta - zdjęcie nowypyta 02.06.2012

eh dzięki jak ja mogłem dograć ten plugin : > Nieraz człowiek nie myśli co robi ;D
Odpowiedz