←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans 6.x
[ROZWIĄZANE] Internal Server Error

Zablokowany

  • +
  • -
kojot06 - zdjęcie kojot06 30.05.2012

Wgrałem pliki na hosting do folderu "bany" i gdy wchodze na mojadres.pl/bany to wyskakuje cos takiego:



[b]	Internal Server Error[/b]

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@cs-kubus.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Nadałem chmody tak jak w instrukcji! wcześniej istalowałem Gmamxbans i wszystko ok ale chce mieć jednak amxbans 6.0.3 no i taki dziwny problem.
Proszę o pomoc.
Odpowiedz

fejk - zdjęcie fejk 30.05.2012

Są złe chmody nadane, podaj jakie masz
Odpowiedz

  • +
  • -
kojot06 - zdjęcie kojot06 30.05.2012

Folderowi Include nadałem Chamody "777" plikom i podfolderom. Wszystko robie w programie FlashFXP. Nadałem też później chamody folderowi Temp bo wyczytalem że też niby trzeba.
Odpowiedz

fejk - zdjęcie fejk 31.05.2012

No to tak ja mam takie i mi wszystko śmiga:

Wszystkie foldery u mnie mają chmody "755"
Odpowiedz

  • +
  • -
kojot06 - zdjęcie kojot06 02.06.2012

Problem rozwiązany

Napisałem do firmy hostingowej z informacja jaka mi wyskakuje na stronie i zapytałem czy to coś nie od nich, jakaś blokada czy coś.
Kazali podać adres pod jakim jest instalowany amxbans, podałem i dostałem taką odpowiedź:


W katalogu bany znajduje się plik .htaccess w którym występowały niedozwolone flagi php_flag register_globals Off
oraz php_flag magic_quotes_gpc Off

Flagi zostały zakomentowane więc teraz powinno działać.



Katalog bany - czyli folder gdzie macie wgrany amxbans



Proszę to gdzieś podpiąć albo coś żeby inni wiedzieli jak im się taki błąd wyświetli
Można zamknąć
Odpowiedz

  • +
  • -
barteek011 - zdjęcie barteek011 18.07.2012

W katalogu bany znajduje się plik .htaccess w którym występowały niedozwolone flagi php_flag register_globals Off
oraz php_flag magic_quotes_gpc Off


Flagi zostały zakomentowane więc teraz powinno działać.


Czyli co trzeba zrobić , bo nie rozumiem. Mam ten sam problem.
Odpowiedz

  • +
  • -
barteek011 - zdjęcie barteek011 18.07.2012

Problem rozwiazany.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 18.07.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany