←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Pojawienie sie modelu w rozny...

pfkers - zdjęcie pfkers 16.05.2012

chcialbym aby ktos pokazal mi przyklad badz wytlumaczyl jak zrobic aby jakis model (obejtnie jaki) pojawil sie na mapie lecz nie zawsze w tym samym miejscu no i o roznym czasie..czy jest taka mozliwosc
Odpowiedz

  • +
  • -
ogieR8 - zdjęcie ogieR8 16.05.2012

Jest. Bawisz się switch'em (random_num) i case z origin[3], a potem to samo, tylko że z czasem ;) Tylko jest jeden problem. NP
origin[0] = 542
origin[1] = 592
origin[2] = 18


Dla NP de_dust2 może to być bombsite A, a dla de_nuke może to być w teksturach, dużo roboty byś miał, bo dla każdej mapy oddzielnie musiałbyś zrobić losowe origin, które by nie były w teksturach, jak chcesz tutaj masz plugin na to, że jak wpiszesz : /origin, to masz wypisane na SAY'u nazwe mapy i originy trzy. A co do modelu to się zastanów, czy na pewno w tą pracochłonną robotę chcesz isć. Ja się dość namęczyłem z chodzeniem z tym pluginem po BS'ach na 20 mapach, a bs'ów jest przeważnie 2. Wychodzi to : 20 map * 2 bs * 3 originy = troooche pisania. A Ty do kazdej mapy sie domyślam chcesz tak z 5/8 takich losowych miejsc zrobić, więc radzę się zastanowić, czy cel Ci uśmierzy środki i czy warto zachodu, jeśli będziesz zdecydowany to Ci pokażę na przykładzie jak stworzyć model.

Załączone pliki


Użytkownik ogieR- edytował ten post 16.05.2012 12:28
Odpowiedz

pfkers - zdjęcie pfkers 16.05.2012

domyslalem sie za latwo to nie bd.. lecz to mnie interesuje a dokladnie wykorzystanie tego do wlasnych celow.. chwilowo nie mam czasu poniewaz mam pare waznych spraw na glowie i zostawilem na jakis czas pisanie.. ale jak tylko wszystko wroci do normy to na pewno bym chcial to sprobowac ogarnac przy twojej pomocy
Odpowiedz

  • +
  • -
ogieR8 - zdjęcie ogieR8 16.05.2012

No spoko, zawsze raczę pomocą w ramach mojego doświadczenia, więc jak będziesz miał więcej czasu to Ci to mniej-więcej pokażę na przykładzie 2 map i 2 miejsc (bs'y na nuke i dd2), a z czasem sobie dasz rade chyba, a jak nie to napiszesz, a potem pokaze jak postawic dla przykladu model granatu np.
Użytkownik ogieR- edytował ten post 16.05.2012 12:36
Odpowiedz

pfkers - zdjęcie pfkers 16.05.2012

okej wielkie dzięki.. to jak znajde wiecej czasu to sie skontaktuje z toba.. jeszcze raz dzięki.,.,
Odpowiedz

  • +
  • -
speedkill - zdjęcie speedkill 22.05.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz