←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Nie widzę co piszę po śmierci

Locked

  • +
  • -
Czyzu's Photo Czyzu 14.05.2012

Witam.Mam pewien problem.Na moim serwerze po śmierci gdy coś napiszę na admin say to wszystko ładnie widzę.Gdy napiszę coś drugi raz itd to wszyscy widzą oprócz mnie i mnie słyszą a ja nie słyszę żywych.Proszę o pomoc.Problem występuje tylko po śmierci.

P.S. Żywi mnie słyszą.
Edited by Czyzu, 14.05.2012 14:52.
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 14.05.2012

Podaj plugins.ini, nikt nie jest magikiem i nie przewidzi tego, co Ty masz na tym serwerze, no chyba, że ktoś zna dokładnie jaki plugin wywołuje takie objawy ;)
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 14.05.2012

raczej to nie wina pluginu..
masz tak na innych serwerach?
Quote

  • +
  • -
Czyzu's Photo Czyzu 15.05.2012

Nie,mam tylko tak na swoim serwerze.Problem występuje tylko po śmierci.
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 15.05.2012

staraj sie nie umierac :D

mi to sie wydaje ze to nie jest wina pluginu poniewaz wtedy by tak mial kazdy gracz .. jezeli masz to tylko Ty onie wiem co jest nie tak
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 16.05.2012

Obstawiam, że stawiasz serwer przez swojego CSa (poprzez new game) i masz jakiś plugin, który miesza w voice i chacie, bo myśli, że jesteś serwerem, a nie graczem (a jesteś tym i tym na raz), albo coś nie tak zarówno w Twojej konfiguracji jak i na serwerze (skoro na innych serwerach masz normalnie). Podaj plugins.ini, ostatnie logi i errror logi z amx oraz z cstrike i config.cfg + userconfig.cfg ze swojego CSa.
Quote

  • +
  • -
Czyzu's Photo Czyzu 17.05.2012

Nie,serwer mam wykupiony. :)
To Wam chyba może coś podpowie---->załącznik.

Attached Files


Edited by Czyzu, 17.05.2012 14:14.
Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 17.05.2012

wyłącz na chwilę plugin amx_gag, może on powoduje ten błąd (ktoś dał Ci gaga, ale kłóci się to z immunitetem, czy coś...)
Quote

  • +
  • -
Czyzu's Photo Czyzu 24.05.2012

Dzięki za pomoc.Oczywiście + leci.


//Proszę o zamknięcie.
Quote
Locked