←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Easy End Roundsound nie działa!

PROsiaczek's Photo PROsiaczek 12.05.2012

Pobrałem plugin Easy End Roundsound zainstalowałem (wgrałem sma amxx dopisałem carvy popisałem do plugins.ini dodałem katalogi wgrałem muzyczki) i nie działa. Ale jak wpisuję /playlist albo /roundsound to działa wyskakuje mi okno z play lista itp. Po wygranej rundzie nie leci muzyka. Tak już próbowałem usuwać i pobierać muzyczkę(Muzyczka pobiera się normalnie tylko nie leci). Czy ktoś tak może miał i jest mi w stanie pomóc?
Quote

  • +
  • -
IndeS's Photo IndeS 13.05.2012

Jesli sie pobiera a nie leci to pewnie masz zla czestotliwosc muzyki.
Może to Ci pomoże --> http://amxx.pl/topic...sy-round-sound/
Quote

PROsiaczek's Photo PROsiaczek 13.05.2012

Już to zrobiłem i nadal nie działa.

I powinno wyskakiwać w hudzie że leci teraz taki utwór i jego tytuł i tego też nie ma.
Edited by PROsiaczek, 13.05.2012 11:05.
Quote

  • +
  • -
IndeS's Photo IndeS 13.05.2012

Moja propozycja zmin plugin :P osobiscie tez go nie polecam, duzo ludzi ma z nim problemy, ja tez je mialem. zmienilem na inny (mniej rozbudowany) ale za to bez rzadnych problemow wszystko dziala
Quote

PROsiaczek's Photo PROsiaczek 13.05.2012

Ale na jaki jak tylko ten znam.

Naprawiłem problem w połowie ponieważ sprawdziłem logi i Wszystkie piosenki CT się ładują jak trzeba tylko piosenki TT nie działają. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to na że jeden jedyny raz WSZYSTKIE piosenki się załadowały czyli na 1 mapie działał jak trzeba. Poleć mi jakiś inny roundsound taki co działa.

I ten roundsound zepsuł mi c4timera bo nie pokazuje ile czasu zostało a pokazywał jego też prze reinstalowałem i nadal tak jest.
I to podobno EASY roundsound.
Edited by PROsiaczek, 13.05.2012 14:21.
Quote

PROsiaczek's Photo PROsiaczek 14.05.2012

Już nie ważne mam inny plugin. Alternative End Roundsound chyba tak się to pisało?
I on działa i temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
Quote