←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CS 1,6 miganie ekranu

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 09.05.2012

Witam mam oto tkai problem gdy gram w cs raz na jakis czas 3-4 minuty miga mi ekran dzieje sie to w nasptejuacy sposob. Gram gdy nagle na sekunde pokazuje mi sie pullpit po czym znowu widze cs , ale jak to zwykle bywa 1 s to duzo i zostaje zabity, gra sie ciezo i takie miganie ( minimalizowanie sie cs na krotki czas) bardzo dekoncentruje. Sterowniki mam wsyztskie zainstalowane dzieje sie tak po tym jak zoriblem formata. Wszystkie sterowniki mam, reinsal cs tez nie pomogl proszę o pomoc a zapewniam ze sie odwdziece bo probolem juz wszystkiego
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 09.05.2012

Jaki system? Win7? Bo ja właśnie też coś takiego mam już od bardzo dawna i niby szukałem rozwiązania, ale takowego nie znalazłem.
Odpowiedz

MagikGK - zdjęcie MagikGK 09.05.2012

Ja tak miałem jak aplikacja działająca w tle miała wyższy priorytet od cs'a spróbuj dać wyższy priorytet dla cs'a.
Użytkownik MagikGK edytował ten post 09.05.2012 16:34
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 09.05.2012

Ok ale co jaka aplikacja mzoe meic wyzszy priorytet?

Ustawilem cs priorytet wysoki i nadal to samo
Odpowiedz

MagikGK - zdjęcie MagikGK 09.05.2012

Na jakich grasz ustawieniach cs'a OpenGL? jaka rozdzielczosc i kolory
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 09.05.2012

Open gl 640x 480 przed formatem bylo ok ale po fomracie mam cos taiego mam windows 7 64 bit jak cos
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 10.05.2012

ODswiezam
Odpowiedz

MagikGK - zdjęcie MagikGK 10.05.2012

Spróbuj uruchamiać w trybie zgodnosci Win Xp SP3
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 11.05.2012

nIESTETY TO SAMO dalej szukam pomocy
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 15.05.2012

odswiezam ciagle miga
Odpowiedz

  • +
  • -
Bloody_ - zdjęcie Bloody_ 15.05.2012

1. spróbuj zminimalizować grę za pomocą klawisza WINDOWS później z powrotem wybierz cs'a z paska na dole. 2. ustaw max detale cs'a ( chyba że ci nie pociągnie na max co jest mało prawdopodobne :P ) 3. Jeśli masz 32 bitowy system a masz w grafice ustawione na "16" bitów to daj 32 bity. 4. nie mam pomysłu :P
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 15.05.2012

mialem tak przez chwile ale zaraz pojawily sie update'y w windows update no i problem sie rozwiązał Piraty xDD
sebul (15.05.2012 21:10):
Ja updatów miałem już X razy, ale jakoś to mi nie pomogło ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 16.05.2012

MAM 64 BITOWY SYSTEM ZAINSTALOWALEM AUKTALIZACJE Z WINDOWS UPDATE I TO SMAO NADAL
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 16.05.2012

macie pomyslky
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 16.05.2012

ZRobilem reinstal steam i przypomnialo mi sie ze pojawial sie taki blad , przy uruchumieniu steam :Uruchamianie Steama w trybie Kompatybilność z Windows nie jest zalecane Proszę usunąć wszelkie ustawienia Kompatybilność z Windows dla wszystkich użytkowników w ramach właściwości pliku Steam.exe i ponownie Naciśnij pary Anuluj, aby trwale zignorować to ostrzeżenie. Zrobilem to jak tu pisze nie ustawialem uruchomz e zgodnsocia ale nadal to samo
Odpowiedz

  • +
  • -
RYBACK - zdjęcie RYBACK 02.06.2012

proszę o pomoc
Odpowiedz

  • +
  • -
Nightmare25 - zdjęcie Nightmare25 09.06.2012

Mam to samo i powiem ci że to jest wina najprawdopodobniej monitora a przynajmniej jak tak uważam.
Odpowiedz