←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Biblioteka do Kompilatora #2

Locked

Oporowiec's Photo Oporowiec 06.05.2012

Witam, to znowu ja z prosba o dodanie biblioteki do kompilatora, tylko teraz jest problem ..

Dodawalem Awanse klas do mojego QTM_CodMod, jednak trzeba edytowac codmod.inc i czy jest taka mozliwosc aby podmienic biblioteke codmod.inc [ ta podstawowa ] z ta edytowana?

jesli tak to bliblioteka w zalaczniku

z gory dziekuje

Attached Files

Quote

  • +
  • -
GwynBleidD's Photo GwynBleidD 13.05.2012

Lepszą propozycją byłaby możliwość dołączania swoich własnych plików .inc w webcompilerze na czas jednej kompilacji albo tylko dla danego użytkownika ;)
Quote

  • +
  • -
Engi's Photo Engi 13.05.2012

Lepszą propozycją byłaby możliwość dołączania swoich własnych plików .inc w webcompilerze na czas jednej kompilacji albo tylko dla danego użytkownika ;)

Dokładnie a żeby nie było xxx takich samych bibliotek to przy takiej samej nazwie by odrzucało ale wolał bym to pierwsze (na czas jednej kompilacji) :)
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 13.05.2012

pomysleliscie o tym ze Adminjistracja moze nie miec czasu lub nie potrafi czegos takiego zrobic??
Quote

  • +
  • -
Engi's Photo Engi 13.05.2012

pomysleliscie o tym ze Adminjistracja moze nie miec czasu lub nie potrafi czegos takiego zrobic??

Zauważyłem to już dawno (że nie ma czasu) ale to propozycje a nie rozkazy.
Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 13.05.2012

A nie lepiej po prostu dodać w/w bibliotekę tylko pod nazwą: codmod_awanse ?
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 13.05.2012

mozna i tak ;)
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 13.05.2012

Lepszą propozycją byłaby możliwość dołączania swoich własnych plików .inc w webcompilerze na czas jednej kompilacji albo tylko dla danego użytkownika

da się zrobić, ale nie wcześniej jak pod koniec tygodnia.
Quote

  • +
  • -
sNH.'s Photo sNH. 13.05.2012

@up

Przyda się takie coś - bym umieszczał swoje biblioteki, których szuka wiele osób.
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 13.05.2012

pomysleliscie o tym ze Adminjistracja moze nie miec czasu??

Z zczasem u nas sa ostatnio lekkie braki bo każdy ma dużo spraw na głowie ;] lecz nie bójcie się my czuwamy ciągle nad wami

Adminjistracja moze nie potrafi czegos takiego zrobic??


Tym to nas obraziłeś... czy ty myślisz że w ekipie amxx są dzieci w średnim wieku adminów sieci serwerów po 11-13 lat co nie ogarniają podstaw? człowieku, tu niektóre osoby są 2 razy starsze od co niektórych userów jak nie więcej...
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 14.05.2012

uu, no to przepraszam ;D
Hiroshima, wiec ten ' kompilator ' bedzie dopiero pod koniec tygodnia??
Quote

  • +
  • -
ogieR8's Photo ogieR8 14.05.2012

Propozycja godna uwagi, na pewno ułatwiłoby to wielu userom, którzy nie korzystają z lokalnego. Ja osobiście nie korzystam, ale to forum jest dla tysięcy, a nie pojedynczych jednostek. Jestem za tym pomysłem, a tydzień ? To lepsze niż rosnące tematy z prośbami o kompilację. Poczekamy :>
Quote

Gość_21977_* 14.05.2012

Warto by też napisać, że nie wszyscy Administratorzy mogą dodawać includy, a tylko Hiroshima
BTW. A co w przypadku, jeśli nazwy include`ów będą identyczne?
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 14.05.2012

BTW. A co w przypadku, jeśli nazwy include`ów będą identyczne?


szukasz problemów jakbys to ty mial to napisać przeciez mozna wyswietlic komunkat ze taki include juz istnieje lub poprostu zrobić 2 krokową kompilację w pierwszym kroku wrzucamy wlasne moduly albo podajemy linki do wklejek z modulem a w drugim wklejamy kod
Quote

  • +
  • -
Drzanas's Photo Drzanas 15.05.2012

To już mniej fatygi chyba będzie przy kompilacji lokalnej.
Quote

  • +
  • -
Droso's Photo Droso 15.05.2012

Jezus maria, po co edytujecie .inc nie widzę w tym sensu,
1. Trzeba udostępniać plik .inc (w poradnikach, pluginach itp..)
2. Trzeba go podmienić.

Jak już edytujecie to kompilujcie lokalnie, lub bawcie się w .sma
Quote

Gość_21977_* 15.05.2012

A ja widzę sens w edycji .inc, widzę sens w tworzeniu plików .inl, bo z całym szacunkiem, ale gdybym miał pracować z jednym .sma z kodem na 50000 linijek, to mija się z celem.
A tak mam w każdym in(c|l)u to, czego potrzebuję. Jest to łatwe i przyjemne. Problem w tym, że jakieś 99% pluginów na tym forum to same .sma i trudno jest wytłumaczyć, że
taka potrzeba zachodzi. Na wgranie 5 linijkowego inca czekałem tydzień (wysyłałem go od osoby do osoby, nie tylko do Hira) i nie bardzo chce mi się czekać tyle za każdym razem, żeby wgrać kolejny plugin na forum.
Jeśli się to zmieni, to będzie super. Poszliście w ślady Alliedmods, ale zapomnieliście usprawnić tego właśnie dołączania in(c|l)ów. Nie wszyscy kompilują lokalnie, a plików .amxx nie można wysyłać nawet w szczególnych przypadkach.
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 15.05.2012

Warto by też napisać, że nie wszyscy Administratorzy mogą dodawać includy, a tylko Hiroshima

:lol: innym się po prostu nie chce
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 16.05.2012

Warto by też napisać, że nie wszyscy Administratorzy mogą dodawać includy, a tylko Hiroshima

:lol: innym się po prostu nie chce


ciii... bo sie dowiedzą xD
Quote

Oporowiec's Photo Oporowiec 16.05.2012

ooo i cala prawda wyszla na jaw :)
haha -joke

- wiec jak bedzie to czy nie ?:D
Quote
Locked