←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans 5.x
[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANY] Połączenie serwe...

Locked

  • +
  • -
Przemek1343's Photo Przemek1343 15.04.2012

Witam wszystkich.

Mam problem z AMXBANS, ale od początku.Wgrałem amxbans na odzielny hosting niż mam moje forum i tu pojawia się problem, gdyż nie mam zielonego pojęcia jak połączyć ten amxbans z moim serwerem(żeby były bany itp) oraz jak dodać go na forum (chodzi mi o odnośnik), więc bardzo proszę WAS użytkowników tego bardzo zacnego Forum pomóżcie mi, bo ja nie mam już zielonego pojęcia jak to zrobić żeby działało.Nagrodzę każdych userów za pomocne odpowiedzi tzw punktem "Reputacji"

Pozdrawiam.
Edited by Ojciec Dyrektor, 16.04.2012 14:46.
Quote

  • +
  • -
l3szcz's Photo l3szcz 15.04.2012

Musisz ustawić dane w sql.cfg:


amx_sql_host "host - podajesz adres - np. mojadres.pl"
amx_sql_user "login do bazy danych"
amx_sql_pass "haslo do bazy danych"
amx_sql_db "nazwa bazy danych"
amx_sql_table "tu nazwa tabeli jaką użyłeś do stworzenia amxbans - domyślnie amx"
amx_sql_type "mysql" - tego nie zmieniaj

Potem w panelu hostingu musisz ustawić połączenie zewnętrzne dla ip serwera, z którego będzie korzystać amxbans.
Jeżeli nie wiesz jak - pisz :)
Quote

  • +
  • -
Przemek1343's Photo Przemek1343 15.04.2012

No właśnie nie wiem o czym ty do mnie mówisz więc pisze ;).Dodam że forum stoi na myBB, a amxbans na xaa
Quote

  • +
  • -
l3szcz's Photo l3szcz 15.04.2012

A więc zaloguj się do panelu xaa.pl i wejdź w zakładkę oznaczoną czerwonym kolorem na obrazku:

Posted Image

Potem w pole tekstowe wpisujesz adres IP serwera gry bez portu, naciskasz Enter i gotowe.

A co do dodania odnośnika - musisz pogrzebać w stylu
Edited by l3szcz, 15.04.2012 21:14.
Quote

  • +
  • -
Przemek1343's Photo Przemek1343 15.04.2012

Problem z dołączeniem AMXBANS do Serwera rozwiązany.Pozostał problem odnośnika oraz dołączam nowy mianowicie jak kopiuję serwer z gametrackera na forum edytuję dział serwery i dodaje opis z kodem serwera Posted Image wcale to nie działa więc proszę o pomoc jak to zrobić :).
Quote

  • +
  • -
Przemek1343's Photo Przemek1343 16.04.2012

Wszystkie problemy rozwiązane.Można zamknąć i dziękuję za pomoc :).

Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor's Photo Ojciec Dyrektor 16.04.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked