←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Anty Rash i BF2 rank

Zablokowany

  • +
  • -
Chabel - zdjęcie Chabel 09.03.2009

Witam.

Mam prośbe o 2 pluginy.

Anty Rash, który jest ustawiony tam gdzie normalnie powinien byc, trwa dana normalną ilosc sekund i zabija po przejsciu zanim minie 50 czy iles dokladnie sekund. Widziałem taki z napisem obok lini " Uwaga Strefa Rashu ", Prosty w obsłudze, ustalajacy tylko to że jak sie przejdize to zabija i nic wiecej ( bo widzialem wiele dziwnych np ze sam sie postrzelamy itp. sory ale nie znam sie na anty rashu to będzie mój pierwszy )

2 Plugin to Rank Mod z BF2. Ale taki w którym są SZEREGOWY, STARSZY SZEREGOWY itp. I ranga nie zmienia broni, nie dodaje kelvarów itp, poprostu jest tylko rangą, a nadal liczy się kasa do broni itp.


Szukałem ale nie mogłem nigdzie znależć tak skonfigurowanych. Pomoże Ktoś?
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 09.03.2009

Anty Rash, który jest ustawiony tam gdzie normalnie powinien byc, trwa dana normalną ilosc sekund i zabija po przejsciu zanim minie 50 czy iles dokladnie sekund. Widziałem taki z napisem obok lini " Uwaga Strefa Rashu ", Prosty w obsłudze, ustalajacy tylko to że jak sie przejdize to zabija i nic wiecej ( bo widzialem wiele dziwnych np ze sam sie postrzelamy itp. sory ale nie znam sie na anty rashu to będzie mój pierwszy )

http://amxx.pl/viewt... ... czki raszu
Odpowiedz

  • +
  • -
Chabel - zdjęcie Chabel 09.03.2009

dzięki zaraz zrobie tka jak opisane :) teraz tylko czekam na rank z bf2
Odpowiedz

  • +
  • -
Chabel - zdjęcie Chabel 09.03.2009

dzięki, a czy ten CZAS w CVARACH do amxx.cfg wrzucamy rashu ( jest według domyśle 90 to sekundy? )

I czy można zmienic napis AMXX.PL w BF2 bez zmiany serwera rang?
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 09.03.2009

I czy można zmienic napis AMXX.PL w BF2 bez zmiany serwera rang?

Można.

a czy ten CZAS w CVARACH do amxx.cfg wrzucamy rashu ( jest według domyśle 90 to sekundy? )

Wszystkie cvary wklejasz do amxx.cfg
Odpowiedz
Zablokowany