←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem Java & Minecraft ;/

  • +
  • -
StaT - zdjęcie StaT 11.04.2012

Witam. Mam problem coś mi się stało z Java ;/ Tak jak by sie skasowała sama z kompa ;x w Panelu Sterowania widze jave jako taka biala karteczke czyli nie moze znależć źródła, pomyślałem dobra tam zainstaluje od nowa ale nie tak latwo... Podczas instalacji wykrywa mi jave i pyta czy ma ja odinstallowac biorę Yes iii... NIC ;/ Wyskkuje jakiś error. Ogolnie nie moge zainstalowac MC ponieważ pisze ze nie posiadam Javy. Instalowałem jave do innej ścieżki i dalej to samo proszę o pomoc.
Odpowiedz

creepMP3 - zdjęcie creepMP3 11.04.2012

To spróbuj wykasować folder JAVY po czym pobrać ją i zainstalować na nowo. Tylko nie jestem pewien czy to pomoże.
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 11.04.2012

Spróbuj ją wywalić programem Revo Uninstaller, a później zainstaluj najnowszą wersję Javy (7 Update 3) stąd.

P.S.

Wersje Javy (x86/x64) dotyczą wersji przeglądarki, a NIE systemu operacyjnego. Na chwilę obecną z popularniejszych przeglądarek chyba tylko Internet Explorer oferuje wersję 64 bitową, także jeśli takowej nie używasz, to pomimo systemu 64 bitowego instalujesz Javę x86...
Odpowiedz

  • +
  • -
StaT - zdjęcie StaT 11.04.2012

Programem podanym wyżej próbowałem, instalowałem także wersje 6 29 bodajże jednak wyskakuje błąd podczas instalacji... ;/
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 11.04.2012

Usunąłeś wszystkie pliki które Revo Uninstaller skojarzył z Javą ?? Jaki błąd "wyskakuje" ?? Wstaw najlepiej screen...
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 11.04.2012

a moze poprostu usunąłes/ktos ci usunął sciezki javy ze zmiennych systemowych ??
Odpowiedz

  • +
  • -
StaT - zdjęcie StaT 11.04.2012

Ścieżkę mam tą samą sprawdzałem u sb i u kumpla a ss zaraz wstawie bądz film
Odpowiedz

  • +
  • -
StaT - zdjęcie StaT 12.04.2012

Problem rozwiazany dzięki wszystkim za pomoc + poleca ; D
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 12.04.2012

To może zdradzisz jak go rozwiązałeś ?? Przyda się dla potomności...
Odpowiedz