Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Poprawne rate - pukawka.pl


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 volveras

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 09.04.2012 19:22

Witam.
Mam takie pytanko, ponieważ mam serwer pukawka.pl i jest tam mozliwość zainstalowania pluginów i jeden z nich mnie zaciekawił i chciałem z niego skorzystać:
"Poprawne rate"
"Zoptymalizowany plugin na sprawdzanie oraz ew. ustawianie graczom ustawień sieciowych w przypadku gdy są błędne. Obsługuje cvar'y: ex_interp, cl_updaterate, rate - działa na każdej wersji Counter Strike, więc sprawdza się również doskonale na serwerach z dwoma protokołami. Jeżeli gracz ma błędne ustawienia, serwer wymusza mu minimalne (ustawianie cvar'ami)."

I mam problem, ponieważ On jest ustawiony na zmienianie interpu na 0.05 i rate na 20000 a ja nie wiem gdzie On sie instaluje i nie wiem gdzie to zmienić. Podchodziłem do niego kilka razy, natomiast na tyle razy co wszedłem na serwer zadziałał tylko raz, nie wiem jak to zrobić. Mógłby ktoś podpowiedzieć? Powiem, że męczę sie z tym juz tyle czasu, poczytalem tyle for i nadal nic.
pozdrawiam i dziekuje za wyrozumialosc
  • +
  • -
  • 0

#2 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 09.04.2012 19:36

Plugin w fodlerze plugins cstrike/addons/amxmodx/plugins
Dopisek potem będzie w pliku plugins.ini cstrike/addons/amxmodx/configs/pluginsi.ini
Dopisek będzie taki sam jak nazwa pluginiu.

Jeśli instalujesz ręcznie to musisz sam dopisać plugin do plugins.ini, tak samo jak nazywa się plugin.
Jak instalujesz z panelu pukawki plugin z cvar'ami to cvary pojawią się automatycznie w pliku config.cfg cstrike/addons/amxmodx/configs/config.cfg

Użytkownik PL_Grzegorz edytował ten post 09.04.2012 19:41

  • +
  • -
  • 0

#3 IndeS

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:574
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:NT
Offline

Napisano 09.04.2012 19:38

takie jest instalowanie z panelu :P niby fajne ale nie można nie do konca można wszystko dopracować.
Poszukaj tutaj na forum jest poradnik jak instalować pluginu. On Ci powinien coś rozjaśnić.
A konkretnie do Twojego problemu to musisz odpowiednio ustawić cvary. Masz je w amxx.cfg jesli nie masz to znajdz ten plugin jest tez na tym forum o ile sie nie myle i je dopisz do tego pliku. potem ustaw według swoich upodobań i tyle :) Mam ten plugin i działa ok, z tym że ja instaluje sam wszystkie pluginy.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych