←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak się robi paczki pluginów na "local...

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 08.04.2012

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się robi tzw. paczki pluginów na localu?
Posiadam windowsa u siebie na komputerze, a paczka będzie wgrywana na linuxa. - Takie info początkowe.

Tak więc jak to się robi? Bo kompletnie nie wiem od czego zacząć chodź w amxx trochę siedzę i czaję co nieco.

Jeżeli był taki temat to prosiłbym o link, nawet jeżeli tematy były by powiązane to również proszę, im więcej danych tym lepiej dla mnie.

Za pomoc daje rep
Quote

Flk's Photo Flk 08.04.2012

z tego co wiem to to tylko amxx wystarczy wgrać pod linuxa i wszystko bedzie git
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 08.04.2012

Amx wgrać pod linuxa na komputerze z windowsem? Że co?
Quote

Flk's Photo Flk 08.04.2012

nie jak robisz na kompie paczkę to masz amx pod windowsa a jak wrzucasz na serwer hostowany to wgrywasz amx pod linuxa tak mi się zdaje )
Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 08.04.2012

Robisz paczke normalnie, a pozniej tylko pluginy, cvary, modele, dzwieki, spritesy wrzucasz na serwer :)
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 08.04.2012

Chyba Tylko serce dał logiczną i porawną odpowiedź. :wstyd:
Fakt - biblioteki amxx mają rozszerzenie dll a pod linuxa sa ale obie działają tak samo. Tam są te same funkcje, działania natywy itp. na zasadzie - mam serwer na linuxie - kompiluje na windowsie. Dziwne?

Paczki na localu Tworzysz normalnie jakbyś serwer tworzył. zbierając/Tworząc pluginy modele itp
Quote

Flk's Photo Flk 08.04.2012

może go zle zrozumiałem ale jak wgra na windowsa AmxModX 1.8.1 [Linux] to serwer ten nie bedzie działać :)
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 08.04.2012

Nie dziw się ze Ci nie działa skoro wgrywasz coś co działa Tylko na Linuxie. Nie zrozumiałeś mojego postu. :)
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 09.04.2012

Chodziło mi bardziej łopatologicznie :D Bo wgrywanie wiem, ale co ściągnąc co wgrać?
Meta moda + amxx ściągnąc dla windowsa, wgrać do cstrike i później co? New game czy dedicated server? - O to mi chodziło :D
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 09.04.2012

New Game.
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 09.04.2012

Dobra, a w instalacji amxx mówią, że musze mieć liblist.gam, to wrzucam go do folderu cstrike ale on daje zapytania do dlls/mp.dll a tego nie mam.
Tak wiec? To jest w ogóle potrzebne ten liblist.gam czy nie? Czy sam amxx+metamod bez tych plików konfiguracyjnych
Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 09.04.2012

Jest. w liblist.gam zapisuje biblioteki metamoda. jeśli tego nie będzie nie będzie amxxa. a i ważne - ustaw gre na counter strike bo inaczej nie będzie miał modułu cstike.
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 10.04.2012

A skąd wziąć pliki dlls\mp.dll ? - tego nie mam, gdy ściągam to nie działa i cs się wyłącza.
Bo 2 ścieżka jest do addons/metamod/dlls/metamod.dll - to mam.
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 12.04.2012

Odświeżam
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 13.04.2012

Odświeżam.
Skąd mam pliki brać..
Quote

  • +
  • -
Lukaszz's Photo Lukaszz 15.04.2012

Wytłumaczy mi to ktoś? Albo da paczkę którą musze wgrac???!!
Quote