←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Steam problem

Locked

  • +
  • -
pietrakosiu's Photo pietrakosiu 05.03.2009

Siemqa mam problem ze steamem...
dzisiaj rano wchodze żeby popykać w cs'a 1.6 i wyskakuje mi ,,w tej chwili gra jest niedostępna sproboj ponownie za jakis czas" ok
Wchodze po kilku godzinach,znowu to samo i wyskakuje że jest aktualizacja anulowana,wiec wznawiam aktualizacje
Czekam godzine i ciągle mam ,,Rozpoczęcie Pobierania"
Wczoraj pykalem w cs'a wszystko było ok a dzisaj sie spierniczył cs 1.6 tak samo mam na Condition zero
tylko jak wejde noto mi sie laduje i sie nie uruchomi...
proszę O PPOMOC!!!
Quote

  • +
  • -
UnderMount's Photo UnderMount 05.03.2009

Moze cos z antyvirusem albo miales moze na noc zostawionego jakiegos programa do pobierania.
Quote

Gość__* 05.03.2009

Siemqa mam problem ze steamem...
dzisiaj rano wchodze żeby popykać w cs'a 1.6 i wyskakuje mi ,,w tej chwili gra jest niedostępna sproboj ponownie za jakis czas" ok
Wchodze po kilku godzinach,znowu to samo i wyskakuje że jest aktualizacja anulowana,wiec wznawiam aktualizacje
Czekam godzine i ciągle mam ,,Rozpoczęcie Pobierania"
Wczoraj pykalem w cs'a wszystko było ok a dzisaj sie spierniczył cs 1.6 tak samo mam na Condition zero
tylko jak wejde noto mi sie laduje i sie nie uruchomi...
proszę O PPOMOC!!!

Mi pomaga restart OS ... ;)
Quote

  • +
  • -
UnderMount's Photo UnderMount 05.03.2009

Ja raz mialem tak ze mialem na noc wlaczonego aresa program do pobierania filmyi te sprawy na drugi dzien chce grac a mi serwerow a ni nic nie szuka no to szok zaraz do koelsai od ktorego mam neta a on mowi ze przez ten program prawie neta nie mam ;] rozlaczylem i all smiga moze cos takiego pomoze pozdro
Quote

  • +
  • -
pietrakosiu's Photo pietrakosiu 07.03.2009

Dobra przeinstalowalem steam na dysk E i pomoglo
Dla ALL pomógł
Quote
Locked