←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Akceptacja Rsów

Zablokowany

  • +
  • -
Pogodynka ;* - zdjęcie Pogodynka ;* 02.04.2012

Zrobiłem już trzecią paczkę round soundów i po opublikowaniu czekam 1 dzień i piszę mi coś takiego :
[#10340] Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu.


W mojej zawartości temat jest na czerwonym tle. Wszystko zrobiłem według regulaminu i tak już stało się z trzecią paczką rsów mojego wykonania. Dziwi mnie jeszcze to, że piszę mi 4 wyświetlenia przy temacie. Ja robię to wszystko sam. Widziałem już wiele n00bków, który bezczelnie skopiowali czyjeś rsy i piszą, że nie znają tytułu piosenki, bo znaleźli ją z jakąś dziwną nazwą. Słyszałem nawet parę moich rsów w paczkach innych userów. Naprawdę !!!

Gdzie tu sprawiedliwość ?!

Odpowiedz

  • +
  • -
Pan Nigel - zdjęcie Pan Nigel 09.04.2012

Twoje RSy są w koszu i dlatego masz to powiadomienie.
Prawdopodobne błędy:
-nie podałeś długości nutek
-nie podałeś tytułów nutek
-wrzuciłeś na zły hosting
-nie podałeś formatu nutek
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 10.04.2012

Bodajże Twoje tematy są kasowane, bo rs umieszczasz jako *.exe i my nie mamy wglądu w paczkę, żeby móc ją sprawdzić czy nie łamie regulaminu (reklamy, przekierowania itp).
Odpowiedz

  • +
  • -
Pogodynka ;* - zdjęcie Pogodynka ;* 10.04.2012

Paczka jest czysta od wszystkich takich rzeczy ojcu dyrektorze, ale dziwi mnie dlaczego takie rzeczy są blokowane ? Umie nie ma niczego, prócz rs'ów
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 11.04.2012

to wrzuć nutki do archiwum?
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 11.04.2012

wrzuca do archiwum tylko pewnie robi sfx'a

Bodajże Twoje tematy są kasowane, bo rs umieszczasz jako *.exe


klikasz i ci wypakowuje :D
Ojciec Dyrektor (11.04.2012 22:05):
ja nie klikam w żadne niepewne *.exe ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
Pogodynka ;* - zdjęcie Pogodynka ;* 17.04.2012

Ja nie robię nic niepewnego, a po za tym na co mi zaatakować wasz komputer ? Na co mi wasze dane ? W jaki sposób mogę jej wykożystać ? Ludzie zastanówcie się. Tylko profesjonalni hackerzy potrzebują takich danych, a ja jestem tylko uczciwym, życzliwym userem o ponad przeciętnych zdolnościach, ale o braku chęci do działania .
Użytkownik Jasiu patolog edytował ten post 17.04.2012 20:14
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 17.04.2012

życzliwym userem o ponad przeciętnych zdolnościach

No to życzliwy userze o ponad przeciętnych umiejętnościach spakuj ładnie piosenki w .rar (żadne .exe itp) + zastosuj się do regulaminu działu.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 17.04.2012

Ja nie robię nic niepewnego, a po za tym na co mi zaatakować wasz komputer ? Na co mi wasze dane ? W jaki sposób mogę jej wykożystać ? Ludzie zastanówcie się. Tylko profesjonalni hackerzy potrzebują takich danych, a ja jestem tylko uczciwym,

ehh, każdy tak pisze o sobie, że jest uczciwy itp. Ale my nie znamy Cię osobiście, więc nie wiemy czy możemy Ci ufać. Wszystkich użytkowników traktujemy równo i nie możemy mieć do każdego zaufania. Chcemy aby był ład i porządek na forum oraz żeby pliki były w 100% pewne i nie szkodliwe dla naszych użytkowników.

btw. dodałeś już kiedyś paczkę [lub coś podobnego] w formacie *.exe i co? otrzymałeś ostrzeżenie
Treść ostrzeżenia: "regulamin działu gotowe paczki, dodawanie plików o rozszerzeniu .exe nie kojarzy się z niczym dobrym"
Tak więc to powinno Cię nauczyć, że nie powinieneś dodawać pliku z takim rozszerzeniem.
Przyznam, że sam nie mam zaufania do plików *.exe i gdybym to ja miał ściągać twoją paczkę to bym się bał czy to nie wirus lub coś podobnego.

Zamiast pakować w *.exe, spakuj w *.rar i wstaw, nie będzie problemu.

Myślę, że otrzymałeś odpowiedź i powinieneś wiedzieć od dziś, że nie należy dodawać plików w tym formacie, bo nie są przez nas mile widziane.

Temat zamykam
Jeżeli któryś z czerwonych uzna, że temat nie jest do końca wyjaśniony otworzy go ponownie.
Odpowiedz
Zablokowany