←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

FPSPlay / dedyki.net

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 31.03.2012

Witam. Dzisiaj chciałbym abyście składali opinie o firmie wymienionej w temacie (te dwie nazwy dyponuja jako 1 firma).

Od razu ja się podziele moją opinią.
Gdy dla pewnego IP (czytac newsa u nich na fpsplay) zmieniono panel na dedyki.net wszystko zaczelo sie sypac... Na FPSPlay wczesniej byly crashe ale 1x na 2 tyg, a na dedyki.net co mape. Dodam ze wszystkie pliki byly takie same. Chcialem zaktualizowac hldsa wiec zaktualizowalem ich opcja i moje wszystkie pluginy, cvary, dane poszly sobie w las... Wszystko sie zmienilo... Wiec 2 slowa: NIE POLECAM
Odpowiedz

  • +
  • -
Drzanas - zdjęcie Drzanas 31.03.2012

Jakiś czas temu(pół roku może więcej) fps sponsorowało nam serwer. Dobry był, fps się trzymały, pingi niskie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 03.04.2012

Ma ktoś może serwer dedykowany? Oczywiście dedyki.net. Jeżeli ktoś ma to prosiłbym o opinię, chodzi mi głównie o tarnowskie góry.
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 03.04.2012

Sam posiadałem serwery u nich ale szybko zrezygnowałem bo pliki same się usuwały, co chwilę crashe serwera. Z niewiadomych przyczyn serwera nie dało się włączyć. Po kupieniu serwera trzeba pisać do supportu bo przy uruchomieniu serwera wyskakiwało, że taki port już istnieje.
Nie polecam!
No i jeszcze dodam, że do każdego serwera dodają swoje reklamy. (Banner podczas ładowania serwera, oraz te napisy na dole ekranu podczas wchodzenia na serwer)
Odpowiedz

  • +
  • -
Anonimowy*BB* - zdjęcie Anonimowy*BB* 05.04.2012

Ok dziękuje chciałem kupić właśnie na FPSplay, mam nadzieje że to prawda ^^.
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 05.04.2012

nie zmyśliłbym tego. ;)
Odpowiedz

jaroszeq - zdjęcie jaroszeq 05.04.2012

Nie polecam kupowac dedykow raz kupiłem czekałem 2tygodnie na instalacje a nastepnie po tygodniu zaczeło brakowac zasilania i w sumie z miesiaca uzywałem go przez 2tygodnie
Odpowiedz

  • +
  • -
vanethar - zdjęcie vanethar 24.04.2012

Syndrom na pewno kusi tanią ofertą ale nieuczciwie walczy o klienta . Tu macie wycinek newsa, który jest odpowiedzią na jego zagrywkę :
Dostajemy coraz więcej sygnałów na temat fałszywych informacji rozsyłanych przez "zaprzyjaźnione" hostingi konkurencji.
Szczególnie mowa tutaj o użytkowniku s. z portalu F. który próbuje pozyskiwać naszych klientów przez kłamstwa i kombinacje.
Tą wiadomością chcemy zdementować te wszystkie nieuczciwe zagrywki: KampNO.pl nie "plajtuje" jak to określil Pan s. Nic takiego nie ma miejsca. Wprost przeciwnie. Nasza pozycja na rynku jest stabilna.
Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług i nie słuchania tych "życzliwych".
Odpowiedz