←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Menu serwera ! Ogromny Problem!

Locked

  • +
  • -
proszeczek's Photo proszeczek 26.03.2012

Witam serdecznie! Mam ogromny problem, mianowicie wczorajszy wieczór spędziłem na zapoznawaniu się z podstawowymi komendami/funkcjami amxx i postanowiłem stworzyc swój pierwszy plugin. Od wielu lat modyfikuje gotowe już pluginy, lecz napisanie plugsa od podstaw jakoś mi nie poszło! Po przeczytaniu kilku tutorialów spędziłęm jakieś 8 godzin, żeby napisac kod potrzebnego dla mnie pluginu. W między czasie tworzyłem drugi plugin, który będzie wczytywał komendy z pierwszego pluginu i odtwarzał dane pliki w hudzie. No więc tak stworzyłem ogromne menu, jakie jest mi niezbędne na serwer, lecz po całej nocy tworzenia kodu, kilka godzin temu okazało się, że błędów jest cała masa, a ja zbytnio nie wiem jak je rozwiązac, także proszę uzdolnionych w taką wiedze magików o pomoc :D

W zamian za pomoc jestem w stanie zaproponowac uprawnienia do zarzadzania serwerem, rezerwacje slota, immunited i wiele innych opcji, wiem że nie jest to zachęcająca oferta no ale tylko to mogę zaproponowac.

http://amxx.pl/pastebin/wqz5a1h0vqoo/
sebul (26.03.2012 09:10):
Kod dłuższy niż 200 wierszy dodawaj w załączniku lub na wklejce.
Quote

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor's Photo Ojciec Dyrektor 26.03.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
Scripting AMXXProśby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją
do
Scripting AMXXProblemy

Quote

  • +
  • -
proszeczek's Photo proszeczek 26.03.2012

Witam serdecznie! Mam ogromny problem, mianowicie wczorajszy wieczór spędziłem na zapoznawaniu się z podstawowymi komendami/funkcjami amxx i postanowiłem stworzyc swój pierwszy plugin. Od wielu lat modyfikuje gotowe już pluginy, lecz napisanie plugsa od podstaw jakoś mi nie poszło! Po przeczytaniu kilku tutorialów spędziłęm jakieś 8 godzin, żeby napisac kod potrzebnego dla mnie pluginu. W między czasie tworzyłem drugi plugin, który będzie wczytywał komendy z pierwszego pluginu i odtwarzał dane pliki w hudzie. No więc tak stworzyłem ogromne menu, jakie jest mi niezbędne na serwer, lecz po całej nocy tworzenia kodu, kilka godzin temu okazało się, że błędów jest cała masa, a ja zbytnio nie wiem jak je rozwiązac, także proszę uzdolnionych w taką wiedze magików o pomoc :D

W zamian za pomoc jestem w stanie zaproponowac uprawnienia do zarzadzania serwerem, rezerwacje slota, immunited i wiele innych opcji, wiem że nie jest to zachęcająca oferta no ale tylko to mogę zaproponowac.

Attached Files


Edited by proszeczek, 26.03.2012 15:19.
Quote

Arex's Photo Arex 26.03.2012

Nie takie wielkie menu ,Moje Ma 3x więcej kodu od silnika cod mod new ;d
Zamiast w Case robić Nowe menu uzyj komendy
publik id ktora powinna stworzyć ci 2 menu (PS Nie zapomnij dodac tego menu Jak zwykle menu tylko Ma byc public menu 2 czy cos takiego)


Powodzenia
Quote

  • +
  • -
proszeczek's Photo proszeczek 26.03.2012

temat do zamkniecia
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 26.03.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked