←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Inny
Nowy Mod

Locked

pfkers's Photo pfkers 25.03.2012

Witam.. ma moze ktos ciekawy pomysl na nowego moda.. nie chodzi mi o to zeby byl znany na ta skale jak cod mod czy diablo.. po prostu chce urozmaicic swoje serwerki.. bo ja myslalem nad porami rzeczami no ale nie byly to zbyt oryginalne pomysly.. jezeli ma ktos ciekawy pomysl niech napisze cos od siebie
Quote

  • +
  • -
Mamorr's Photo Mamorr 25.03.2012

Predator mod, chyba nie ma takiego serwera jeszcze.
Quote

pfkers's Photo pfkers 25.03.2012

Sa juz predator mody :) bym ci dal IP ale nie bd reklamowal ;] ...a po drugie jak mod jest ciezko spotykany na serwerach publicznych to moze swiadczyc o 2 sprawach... ze albo ktos go zrobil dla potrzeby jakiejs sieci i go nie chca dac dla wiekszej publiki... albo to jest straszna kaszana :D
Quote

  • +
  • -
TheRock's Photo TheRock 25.03.2012

Zombie vs Predator był kiedyś na jednej takiej sieci serwer i ciągle było full a ci co grali na pewną wiedzą jaka sieć:)
Quote

  • +
  • -
Play 4FuN's Photo Play 4FuN 25.03.2012

CSO Zombie Mod gram na takim ruskim serwie prawie ciągle full, w Polsce był kiedyś taki jeden serwer, ale teraz go juz nie ma
Quote

pfkers's Photo pfkers 25.03.2012

Ja wlasnie myslalem na pewnym Zombie modzie.. mam juz wszsytko w wiekszosci pomyslane co i jak.. ale nie rusze z tym bo nie znam sie na tworzeniu modeli ;/ a wiadomo ze to nie bd to jak sciagne jakies modele z jakiejs strony... ma ktos moze jakis program lub poradnik , tutrial jak robic modele.. i czy ciezko jest ??
Quote

creepMP3's Photo creepMP3 25.03.2012

To lepiej już zrobić coś od siebie. Ja mam dużo pomysłów
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 25.03.2012

ma ktos moze jakis program lub poradnik , tutrial jak robic modele.

http://www.max3d.pl/

. i czy ciezko jest ??

tak
Quote

pfkers's Photo pfkers 25.03.2012

To lepiej już zrobić coś od siebie. Ja mam dużo pomysłów


Moglbys zdradzic jakie ;]


http://www.max3d.pl/


Bd mial czym sie zajac :P lecz bd ciezko.. no ale
Quote

  • +
  • -
Stachuu :D ??'s Photo Stachuu :D ?? 25.03.2012

lepiej wymyslic cos z jakims fajnym systemem upgrade , a nie bawic sie w modele. takie moje zdanie :F
Quote

pfkers's Photo pfkers 25.03.2012

lepiej wymyslic cos z jakims fajnym systemem upgrade , a nie bawic sie w modele. takie moje zdanie :F


no fakt ale trzeba miec wyobraznie..
Quote

  • +
  • -
Arch17angel's Photo Arch17angel 25.03.2012

The rock znam osobę która ma paczką Zombie vs Predator naprawione wszystkie bugi itp . jakbyś chciał stawiać ten mod to mogę Ci dać kontakt
Quote

pfkers's Photo pfkers 31.03.2012

// do zamkniecia (wpadlem na pomysl xD )
Quote

  • +
  • -
sebul's Photo sebul 31.03.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked