←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

bf2

Zablokowany

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 28.02.2009

Jest pewien problem, testowałem dawanie rangi itp i mimo całkowitego resetu statystyk w menu statów serwera jestem jako generał a mój kumpel jako osoba z najwieksza iloscia zabic (20002) mimo, że w rzeczywistości mamy normalne rangi. Jak ten błąd naprawić?
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 28.02.2009

Kasowałeś plik "bf2data.vault" ?
Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 01.03.2009

nie, zdaje się, że tam właśnie zapisuje...

Gwoli ścisłości, nie chcę kasować rang pozostałym userom, ponieważ są już mniej więcej w połowie. Zastanawia mnie, że w grze jestem normalny poziomem (Ja sierżant a kumpel plutonowy) natomiast w statystykach serwera mamy te najwyższe rangi, które tam wcześniej sobie daliśmy, ale potem kasowaliśmy. Zastanawia mnie czy to błąd w zapisie tych statystyk czy jakiś błąd w kodzie, który pokazuje te staty serwera. W zasadzie skądś te statystyki musi czytać więc coś źle zapisane, ale jednak po wpisaniu /whois grankee pokazuje mnie jako sierżanta i zdolności również mam na tym poziomie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 01.03.2009

Możliwe że w kodzie bo to przecież przerabiany jest plugin aby zapisywał na nick. Jak możesz/umiesz to popraw :P
Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 01.03.2009

Gdybym umiał to bym tu nie pisał?

Wydaje mi się, że przyczyny należy szukać w pliku gdzie zapisywany jest ten ranking (bf2data.vault), ale czy jest jakiś edytor do tego?
Odpowiedz
Zablokowany