←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

jak zrestartować serwer przez FTP lub Konsole

PAKOV9's Photo PAKOV9 01.03.2012

Posiadam dostęp do serwera FTP mojego kolegi ale nie posiadam passów do jego serwera na hostingu (OwnServer)

Ostatnio zmieniłem nazwę forum serwerowni i chciałbym zmienić też nazwę serwera.
Zmieniłem ją poprzez FTP w pligu serwer.cfg ale żeby zaczęła działać muszę zrestartować serwer (nie chodzi mi o restart wszystkich pluginów itp.) poprostu zwykłe włączenie i wyłączenie go tak aby zmienił swoją nazwę.

Jest taka możliwość by zrobić to przez FTP lub Konsole w grze?
Quote

Pawlak093's Photo Pawlak093 01.03.2012

rcon exec server.cfg
Quote

PAKOV9's Photo PAKOV9 01.03.2012

do server.cfg dopisac to?
Quote

  • +
  • -
axelunio's Photo axelunio 01.03.2012

ze zmiana mapy zmieni się i nazwa serwera to raz, co to za kolega ze dał Ci cały dostęp do serwera a nie ustawił admina na serwerze to dwa, a trzy jak posiada serwer w Ownserver to pewnie w "konfiguracji serwera" ustawił stałą nazwę serwera więc nic do nie da...
Quote

PAKOV9's Photo PAKOV9 01.03.2012

po 1 po zmianie mapy nie zmienił się zapis server.cfg po 2 nie pisałem ,że nie posiadam admina. pomyśl skoro mam dostęp do ftp to raczej mam admina na serwerze.
Edited by PAKOV9, 01.03.2012 22:39.
Quote

  • +
  • -
axelunio's Photo axelunio 01.03.2012

dlatego napisałem po trzecie, którego nie przeczytałeś, a skąd ja mam przypadkiem wiedzieć czy nie ukradłeś jakiemuś bachorowi hasła, które brzmiało jak jego imię i miało 1 na końcu
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 01.03.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
Counter-Strike > Problemy
do
HLDS > Pytania

Quote

PAKOV9's Photo PAKOV9 01.03.2012

axelunio ile ty na tym forum jesteś co?
Nie obchodzi mnie co myślisz. Jak w temacie pytam się jak zmienić nazwę serwera przez FTP a nie co o tym myśli ktoś kto nie rozumie nawet tematu...

Jeżeli nie wiesz o co w danym temacie chodzi to się nie wypowiadaj i naucz się czytać treść tematu ze zrozumieniem..

dlatego napisałem po trzecie, którego nie przeczytałeś, a skąd ja mam przypadkiem wiedzieć czy nie ukradłeś jakiemuś bachorowi hasła, które brzmiało jak jego imię i miało 1 na końcu


a trzy jak posiada serwer w Ownserver to pewnie w "konfiguracji serwera" ustawił stałą nazwę serwera więc nic do nie da...

Gdzie ty tu widzisz coś o kradzieży ?
Chyba nawet własnych wypowiedzi czytać ze zrozumieniem nie umiesz :facepalm:
Edited by PAKOV9, 01.03.2012 23:29.
Quote

Pawlak093's Photo Pawlak093 02.03.2012

w server.cfg masz rcon_password "swoje_hasło"
wchodzisz na serwer wpisujesz w konsoli
rcon_password "swoje_hasło"
i
rcon exec server.cfg

Jeżeli nie masz ustawionego hasła - masz pecha :P
Quote