←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Większa liczba slotów dla ludzi

Zablokowany

  • +
  • -
Siergiej - zdjęcie Siergiej 22.02.2009

Witam,

Mam problem z ilością rezerwowanych slotów. Nasza społeczność posiada około 60 osób, a mamy tylko jeden serwer. Dodawałem sloty każdemu z nich, lecz gdy dodałem więcej niż 22 osoby (czyli tyle ile ma serwer) - reszcie osób znikała rezerwacja i nie mogły już wchodzić na serwer. Chciałbym, żeby ktoś pomógł mi znaleźć plugin, dzięki któremu można dodać więcej niż te pechowe 22 osoby jako rezerwowane tak, żeby nie zabierało slotów osobom wcześniej dodanym. Anyone? : )
Odpowiedz

  • +
  • -
wizu - zdjęcie wizu 22.02.2009

Nie rozumiem. Masz serwer 22 slotowy, a chcesz, żeby weszło > 23 osoby?
Odpowiedz

  • +
  • -
Siergiej - zdjęcie Siergiej 22.02.2009

Właśnie nie. Chodzi o to, że jak wpisuje SID-y w users to jak wpisze więcej niż 22 osoby to te, które wpisałem wcześniej tracą swoje sloty. W rezultacie mogę dodać tylko 22 osoby, które będą miały faktycznego slota. A chciałbym, żeby w sumie tego slota miało ponad 22 osoby.

Chcę, żeby było tak jak z adminami, że mogę ich dodać 999999 sztuk, żeby w razie czego mieli tego admina. Osób z działającymi slotami mogę zaś tylko 22 i więcej nie ; /
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 22.02.2009

A serwer ile ma slotów ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Siergiej - zdjęcie Siergiej 22.02.2009

20 + 2 sloty rezerwacji - czyli 22. Tyle mogę tylko dodać ludzi ze slotami i to jest nasz ból ; / Problem głupi jest troszke, bo adminów może faktycznie być milion a ludzi ze slotami 22 . Dlatego szukam czegokolwiek co pozwoli dodać większą liczbę osób ze slotami. Chcialbym, żeby każdy ze społeczności miał tego slota w razie czego.
Odpowiedz
Zablokowany