←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

problem z instalacją

Zablokowany

kamros - zdjęcie kamros 23.02.2012

Witam

Ściągnąłem Psychostats 3.1, katalog lib oraz plik stats.cfg oraz stats.pl wgrałem do głównego katalogu serwera (przed public_html), do pliku stats.cfg i stats.pl wpisałem dane utworzonej przeze mnie bazy danych. Kolejnie wszedłem do katalogu public_html, tam utworzyłem sobie katalog 4fun, a w nim katalog psychostats. Do katalogu psychostats wrzuciłem całą zawartość katalogu upload.
Co do zmiany chmodów, to na plik stats.pl oraz config.php ustawiłem chmody na 777 oraz w pliku config.php uzupełniłem dane bazy danych. Po wejściu na strzelnica-grudziadz.pl/4fun/psychostats otrzymuję taki komunikat:

Fatal Session Error at line 259: ERR 1045: Access denied for user 'marcin29_3'@'s86.linuxpl.com' (using password: TAK)

Gdzie zrobiłem błąd? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 23.02.2012

podałeś złe hasło do mysql lub nie nadałeś uprawnień do połączenia się. poczytaj o nadawaniu uprawnień do bazy

http://amxx.pl/topic...azy-z-zewnatrz/
Odpowiedz

kamros - zdjęcie kamros 23.02.2012

To rozumiem, że w sekcji Dostęp do hostów, dodać znak % tak? Czy coś jeszcze?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 23.02.2012

po prostu dodaj to...
Odpowiedz

kamros - zdjęcie kamros 23.02.2012

Dodałem %, teraz jak przejdę na stronę to mam taki komunikat:

Fatal Session Error at line 259: ERR 1146: Table 'marcin29_psychostats.ps_sessions' doesn't exist

Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 23.02.2012

mam Ci to przetłumaczyć?

tabela ps_sessions nie istnieje... zainstaluj jeszcze raz psychostaty po ludzku
Odpowiedz

kamros - zdjęcie kamros 23.02.2012

Zainstalowałem wszystko według tego poradnika: http://amxx.pl/topic...ja-psychostats/
Być może to błąd hostingu.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 23.02.2012

więc zrób to jeszcze raz, dla pewności rób wszystko krok po kroku...

winą hostingu jest to, że nie utworzyłeś tabeli tak? gratuluje mentalności...
Odpowiedz

kamros - zdjęcie kamros 23.02.2012

Pisałem z administracją linuxpl.com i mówili, że ta tabela automatycznie powinna się tworzyć.
Zrobię jeszcze raz od początku i zobaczymy.
Odpowiedz

  • +
  • -
Syczaj - zdjęcie Syczaj 02.03.2012

Jak tabela miała się stworzyć przy instalacji, skoro host nie miał dostępu do bazy danych?
Przed instalacją powinieneś umożliwić hostowi połączenie się z bazą, skoro tego nie zrobiłeś, to tabele się nie utworzyły.
Odpowiedz

  • +
  • -
Szlendii - zdjęcie Szlendii 07.03.2012

Proponuję samodzielnie zrobić tabelę w phpmyadmin. To by zajęło Ci o wiele mniej niż pisanie posta...
Odpowiedz
Zablokowany