←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Plugin do unban.

NervusAngello's Photo NervusAngello 22.02.2012

Witam wszystkich otóż mam u siebie advanced bans ale niestety nie działają komendy do obdbanowania .. (muszę wchodzic w ftp i usuwać bany..), no ale nic sciągnełem amx_unbanmenu ... myślałem że będzie działąć, ale i tak nie działą to znaczy wyśtwiela sięwszystko ale nie ma żadnego bana na liśćie ; ) .

Teraz prośba .. a mianowice Czy istnieje jeszcze jakiś plugin do unban? jeżeli tak to proszę podać ..
p.s nie interesuje mnie amxbans bo za dużo roboty z tym , a ja niestety nie posiadam zbytnio czasu ...
(Jeżeli ktoś uważa że to można zrobić w 5 min , albo iż on sam tak to zrobi to niech zostawi tą wiedze dla Siebie . )
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 22.02.2012

http://forums.allied...ead.php?t=80858

Zainstaluj tą wersje, unban działa na 100% jak sie dobrze ustawi
Quote

Marzyciel's Photo Marzyciel 22.02.2012

amxbans jest to bardzo dobra, prosta rzecz, czas pewnie masz ale nie umiesz tego zainstalować, wystarczy wgrać pliki na serwer www dobrze je zainstalowac, następnie edytować plik sql na serwerze gry oraz wgrać pluginy, odblokować moduły, dodać średnik przed admin.amxx w plugins.ini dodać na samej górze amxbanc_core.amxx oraz amxbans_main.amxx i gotowe
Edited by szczelam, 22.02.2012 12:21.
Quote

NervusAngello's Photo NervusAngello 22.02.2012

kolego wyżej twój post jest zbędny . gdybym chciał to bym skorzystał z innego poradnika .
Quote

  • +
  • -
Onyke's Photo Onyke 23.02.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
AMX Mod X > Pytania
do
AMX Mod X > Szukam pluginu

Quote