←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Mozliosc edycji postow

Zablokowany

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 19.02.2012

Cze, moze i tego nie uznacie, ale to jest mozolne pisac do moda za kazym razem gdy chcemy aktualizowac plugin, gotowa funkcje itp. wiec mam 2 propozycje. Wypadaloby wprowadzic 1 lub 2.

1. Mozemy edytowac tylko posty w dzialach pluginy, nowosci itp.
2. Rangi od pUsera, przyjaciele i wyżej mogą edytować posty w konkretnych tematach, ktore bd znajdowaly sie w dzialach wymienionych w punkcie 1

To jest naprawdę niewygodne i dla usera i prawdopodobnie dla moda
Odpowiedz

  • +
  • -
ToRRent - zdjęcie ToRRent 19.02.2012

Ja mam inną propozycję

Zrobić skrypt (chyba że jest taki fjuczer) który dał by możliwość edytowania 1 postu w działach z pluginami a pozostali tak jak jest czyli bodajże do 30 min.
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 19.02.2012

eee tam tak trudno napisac raport wrzucic na wklejke nową tresc tematu i zalączyc linka do raportu :?:

jest jeszcze jedno rozwiazanie nie pisz tematów nie bedziesz mieć problemów a pisząc posty pisz je tak zeby nie trzeba bylo ich edytować xD
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 19.02.2012

Można by jeszcze pomyśleć nad tym, że edytować można tylko swoje posty w swoich tematach. Hiro to zrobił tak naprawdę z jednego powodu, bo ktoś usuwał sam swoje pliki z załącznika i prosił o to samo tego co mu pomógł w jego temacie.
sharkowy (19.02.2012 18:06):
Nawet nie wiedziałem, że ludzie nie mogą edytować swoich postów :o

Zawsze dowiaduje się wszystkiego ostatni :/
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 19.02.2012

Hmm to najlepiej by bylo, aby mozna edytowac tylko 1 post w swoim temacie, najlepiej w konkretnych dzialach.
Odpowiedz

  • +
  • -
ToRRent - zdjęcie ToRRent 19.02.2012

Można by jeszcze pomyśleć nad tym, że edytować można tylko swoje posty w swoich tematach. Hiro to zrobił tak naprawdę z jednego powodu, bo ktoś usuwał sam swoje pliki z załącznika i prosił o to samo tego co mu pomógł w jego temacie.


Kiedyś tu był limit ile użytkownik mógł zapchać dysku, kiedyś sam usuwałem stare załączniki bo oszczędzić miejsce ...
Odpowiedz

  • +
  • -
Nakupenda. - zdjęcie Nakupenda. 19.02.2012

Kiedyś tu był limit ile użytkownik mógł zapchać dysku, kiedyś sam usuwałem stare załączniki bo oszczędzić miejsce ...


chodzi o to że typek wstawia swojego "super edytowanego moda" za 80 zł z dwoma errorami a potem jak już mu pomogą w naprawie to usuwa z zalacznika zeby "inne glupie noobki" nie sciagaly gotowca za free na który on wydał 8 dyszek..
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 19.02.2012

chodzi o to że typek wstawia swojego "super edytowanego moda" za 80 zł z dwoma errorami a potem jak już mu pomogą w naprawie to usuwa z zalacznika zeby "inne glupie noobki" nie sciagaly gotowca za free na który on wydał 8 dyszek..

Otóż to. Takich przypadków było ostatnio dużo. W jednym z takich przypadków nie znikły tylko załączniki ale wszystko co było w pierwszym poście w temacie, który miał 3 strony.

To jest naprawdę niewygodne i dla usera i prawdopodobnie dla moda

Ty to jak zwykle masz ze wszystkim problemy. Raportujesz i moderator zmienia treść posta, widzisz problem?

Zobaczymy, może grupa Power User będzie mieć możliwość edycji swoich postów.
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 21.02.2012

Ty to jak zwykle masz ze wszystkim problemy.

Na zlosc ci tego nie robie. Po prostu chce zeby bylo lepiej.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 21.02.2012

Po prostu chce zeby bylo lepiej.


ja też, a widok tego, że jakiś snob kasuje treść swojego posta po otrzymaniu pomocy raczej nie sprawi, że będzie 'lepiej', prawda?
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 21.02.2012

Co prawda to prawda
Odpowiedz

  • +
  • -
ASu - zdjęcie ASu 21.02.2012

jako pUser bd mógł edytować posty w dziale Cod Mod'a?

w poradnikach itp. ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 21.02.2012

grupa power user może mieć możliwość edycji postów, więc oddaje tej grupie uprawnienia
Odpowiedz

  • +
  • -
ASu - zdjęcie ASu 21.02.2012

@Up

thx nabije se pUsera i zaktualizuje spis pluginów w cod modzie ;P
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 21.02.2012

@Up

thx nabije se pUsera i zaktualizuje spis pluginów w cod modzie ;P

... A moze zamiast nabijac posty to juz poswiecisz swe uczucie i dume i napiszesz do moderatora...
Odpowiedz

  • +
  • -
ASu - zdjęcie ASu 21.02.2012

pisałem już ale to nie dla mnie.
Wole se sam robić bo czasami dodam 2,3 i muszę coś robić i sb w sieci.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasisdas - zdjęcie dasisdas 21.02.2012

A ranga puser od ilu postów ?
Goliath (21.02.2012 16:10):
Było już mówione wiele razy. Od 500.
MafiaDL (28.02.2012 01:26):
Szybciej dobije do bana niż 500 postów ;D
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 21.02.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany