←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Turniej Counter strike

Zablokowany

  • +
  • -
aDv - zdjęcie aDv 16.02.2012

A więc witajcie organizuje w mojej szkole turniej Counter Strike i mam do was kilka pytań a mianowicie :
Czy da się zmienić mape gdy amx jest wyłaczony a jeśli tak to jak, jak wyłączyć amx, i jak offnąc amx by guardian się też nie wyłaczył i czy jest sens takiego guardiana instalować na serwer. Jeśli macie jakieś wskazówki dla mnie co zrobić na turnieju to bardz proszę. Wiem że te pytania są trochę lamusa ale nigdy się w to nie bawiłem i proszę was o pomoc :P
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 16.02.2012

Poczytaj o komendach rcon, dzięki nim można zarządzać serwerem nawet bez wgranego amxa.
Odpowiedz

  • +
  • -
aDv - zdjęcie aDv 16.02.2012

O dziękuje to rozwiązało prawie moje wszystkie pytania a i jeszcze mam pytanie o tym guardianie i czy macie jakieś wskazówki
Odpowiedz

  • +
  • -
axelunio - zdjęcie axelunio 16.02.2012

organizujesz turniej w szkole... to po co Ci jakieś guardiany? =x po jednej osobie która stoi za 5 kompami i nikt nie odpali wh, przed turniejem każdemu sprawdzasz cfg aby używał tylko dozwolonych skryptów, alliasów i koniec
Odpowiedz

  • +
  • -
aDv - zdjęcie aDv 16.02.2012

Mi nie chodzi o wh mi chodzi o interp
Odpowiedz

  • +
  • -
Waleq - zdjęcie Waleq 16.02.2012

Nie instaluj amxx'a. Po prostu wgraj metamod i zrób to według tego poradnika, w którym instalacja jest opisana bardzo dokładnie.
http://amxx.pl/topic...48-sb-guardian/
Odpowiedz

  • +
  • -
aDv - zdjęcie aDv 17.02.2012

Aha spoko dzięki Waleq i pozdrawiam .
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 17.02.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany