←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HELP

Zablokowany

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 19.02.2009

Witam, potrzebuje pomocy w sprawie antywirusa. Jak na razie mam avasta, ale przy updatcie adobe flash player, zainstalował mi się mini norton, wczoraj zrobił się automatyczny skan, i "podobno" wykryło mi 114 wirusów, w tym 4 trojany, gamepass stealery, robaki , i cookie trackery. Słyszałem że jak są 2 antywirusy to one tak jakby ze sobą "walczą" i czasami są złe dane, lub inne objawy, Pytanie do was, czy dla pewności zainstalować full nortona zamiast avasta? Czy może jakieś inne rozwiązanie?
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 19.02.2009

Zrób formata bo jak masz dużo syfu to nic ci nie pomoże
Z dwóch AV na pewno nic dobrego nie będzie, ale czy aż błędne wykrycia to nie wiem.

p.s.
a tematu sensownie nazwać się nie dało ?! :mur:
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 19.02.2009

moga byc bledna wykrycia bo norton skanujac biblioteki avasta mogl je pomylic z wirusami, jak sie z kompem nic nie dzieje to pewnie byl to bledny skan, bo przy takiej ilosci wirusow na pewno komp nie chodzi OK :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 19.02.2009

Ok, dzięki, a tak PS wirusa mi podobno znalazło w cs ie a mój kolega ma avire i nie wykrywa mu nic, i drugie PS, to zmieniać antywirusa czy nie?

@Pavulon, może ale chyba poniósł mnie strach przy tej liczbie "niby" wirusów i myślałem..... no lepiej nie mówić :D, dzięki i pomógł leci do Was

[ Dodano: 19-02-2009, 18:16 ]
PS formata nie będę robił, mam jedynie 13(_prawie 14_) lat i jestem najmłodszy w rodzinie, a za każdym razem co robie formata siostry są wkurzone na mnie na okres około 37 dni :P
Odpowiedz

  • +
  • -
kaszewczyk - zdjęcie kaszewczyk 19.02.2009

[ Dodano: 19-02-2009, 18:16 ]
PS formata nie będę robił, mam jedynie 13(_prawie 14_) lat i jestem najmłodszy w rodzinie, a za każdym razem co robie formata siostry są wkurzone na mnie na okres około 37 dni :P


hahaha dobre xD i jeszcze podpis !! xD
Odpowiedz

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 20.02.2009

ok dzięki dzięki xD
ale przy okazji lepiej zedytuj posta i wnieś coś do tematu zanim kur3k albo wizu to zobaczą,
i znowu,zmieniać czy nie?
Odpowiedz
Zablokowany