←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Po reinstalu serwera pliki w ftp zostają

  • +
  • -
Skisly - zdjęcie Skisly 13.02.2012


Cześć
Niedawno dostałem propozycje prowadzania serwera na jednej z sieci. Otóż dostałem już testowy serwer i mam pewien problem. Ten serwer był już używany i miał kilka (za dużo) pluginów 4funa które chciałem usunąć poprzez reinstal serwera na stronię hosta. Zrobiłem to, server działa nie ma nawet amxx'a, więc loguje się do ftp a tam patrzę że wszystkie pliki zostały!
Wszystkie pluginy, dźwięki, modele, nawet amxx chociaż po wejściu na serwer już ich nie było. I pytanie moje do was co zrobić? Chciałbym zacząć od zera wgrywanie amxx i pluginów ale nie mogę gdyż te pliki są już w ftp.Co mam zrobić by w ftp serwera nie było żadnych dodatkowych plików tylko czysty serwer?

PS jeśli to banalny błąd to nie śmiejcie się dopiero zaczynam
Dziękuje za wszelkie próby pomocy i pozdrawiam
Skisly


Hosting tego servera to www.fpsplay.net.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 13.02.2012

Sam usun niepotrzebne pliki :)
Odpowiedz

TheOne - zdjęcie TheOne 15.02.2012

Jeśli korzystasz jak ja z Total Commandera, to robisz to tak:
- zaznaczasz prawym przyciskiem myszy, podświetla Ci się plik/katalog na czerwono
- klikasz delete i zapyta się czy na pewno, dajesz tak/yes i usuwasz pliki, których nie potrzebujesz
Odpowiedz

  • +
  • -
Skisly - zdjęcie Skisly 16.02.2012

A nie dało by się usunąć folderu cstrike w ftp i wstawić go na nowo??
Odpowiedz

  • +
  • -
CzarnaDupa - zdjęcie CzarnaDupa 16.02.2012

A jak Ci sie nie chce napisz maila z prośbą o wyczyszczenie całego ftp gdyż po reinstalu pliki nie zostału usuniete podaj im IP:Port i ewentualnie Twoj login na hostingu...
Odpowiedz