←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Laguje mi serwer

Zablokowany

  • +
  • -
nike228 - zdjęcie nike228 12.02.2012

Cześć dzisiaj grałem na moim serwerze cs mialem mocne lagi wiec zreainstalowalem serwer . Nadal mam male lagi mozna je jakos zminimalizować do jak najmniejszych Proszę o szybką odp dzięki
Odpowiedz

  • +
  • -
CzarnaDupa - zdjęcie CzarnaDupa 12.02.2012

jaki hosting?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 12.02.2012

oto co powinieneś zrobić:

1. zaparzyć sobie herbatkę
2. usiąść przy okrągłym stole w gronie bliskich trzymając się za ręce, a po środku stołu ustawić kryształową kulę
3. głęboko oddychać i jednocześnie podglądać, czy wewnątrz kuli nie pojawi się odpowiedź

możesz też zasugerować innym domownikom, by nie dopuszczali Cie do komputera, gdyż nie wpływa to dobrze na Twój rozwój intelektualny.

Kiedy jednak przyjdziesz po rozum do głowy to przeczytaj to co napisałeś (a właściwie to JAK opisałeś swój "problem") i pomyśl na jakiej podstawie mamy Ci pomóc? Myślę, że te minimum informacji jak logi, mod jaki masz na serwerze, lokalizacja maszyny na której stoi Twój hlds, czy chociażby test fpsmeterem niewątpliwie pomogłyby w zdiagnozowaniu przyczyny, ale decyzja należy do Ciebie.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasisdas - zdjęcie dasisdas 12.02.2012

Z moich obliczeń wynika , żę przyczyną owych wysokich pingów może być
A1HG983L 
Wynik jest w przybliżeniu
Użytkownik dasisdas edytował ten post 12.02.2012 08:22
Odpowiedz

  • +
  • -
ZarzadCSB - zdjęcie ZarzadCSB 12.02.2012

Lagi zminimalizujesz robiąć tak ---> start ---> uruchom ---> cmd ----> format c:
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 12.02.2012

Baned wiesz ze walniesz formata i nie bedziesz mial systemu ;D?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 12.02.2012

dobra, starczy już tego....

do autora: jak chcesz otrzymać pomoc to założ nowy temat gdzie podasz choć trochę informacji, by można było Ci pomóc, ten temat zamykam, bo aż żal patrzeć na to.
Odpowiedz
Zablokowany