←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Odznaki Bf2 - prosze o pomoc

  • +
  • -
wilq1111 - zdjęcie wilq1111 04.02.2012

W ktorym z tych plikow hud.inl badgepowers.inl const.inl
moge zmienic "moce" odznak? chodzi mi dokladnie o shotguna, czyli zwiekszyc niewidzialnosc podczas biegania z kosa ??
w ktorym z "tych" i jeszcze gdzie w nim mniej wiecej i jak ?? Bardzo proszę o pomoc poniewaz jestem nowy i probowalem zmienic "to" :

new const gInvisAlphaValue[4] =
{
150, //Basic Shotgun Combat
100, //Veteran Shotgun Combat
70, //Expert Shotgun Combat
40

ale to najwyrazniej nie to poniewaz nie ulegla zadna zmiana gdy zamiast 40 wpisalem 10 a nawet 120, gram na owym modzie

http://amxx.pl/topic...nk-mod-pl-v110/

(chce zmienic Profesjonaliste) - % niewidzialnosc

Pomocy !!!

Pozdrawiam WILQ
Odpowiedz

  • +
  • -
Fili:P - zdjęcie Fili:P 04.02.2012

Tak musisz edytować tą tablicę co dałeś, pamiętaj żeby skompilować ponownie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 04.02.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
AMX Mod XPytania
do
Scripting AMXXPytania

Odpowiedz

  • +
  • -
wilq1111 - zdjęcie wilq1111 04.02.2012

No ok czyli zmieniam np z 40 na 20 i co dalej?
nie rozumiem skomplikowac :/

i tak dziwnie przy ostatniej linijce czyli tej gdzie jest 40 nie pisze //Porfessional...
jest to oryginalne z tego podanego moda :( tak jak mowilem zmieniam ta linijke i nic

http://amxx.pl/topic...ilowac-pluginy/ probowalem ale jak wrzuce const.inl do tego glownego folderu to pisze ze nie znalazlo pliku !! Co mam robic? pomocy !

Moze dlatego ze np pliki .inl otwieraja mi sie za pomoca notatnika ;/ ?? jakos przypadkiem zmienilem i niewiem jak to odwrocic i kazdy plik .inl jest w wlasciwosciach ustawiony jako notatnik :(
Użytkownik wilq1111 edytował ten post 04.02.2012 15:36
Odpowiedz

  • +
  • -
PiHu - zdjęcie PiHu 13.02.2013

Do kompilatora lokalnego wrzucasz follder bf2 w ktorym masz const,badgpawer itp musisz miec jjuz zmienione w const moc czyli np:
15
10
5
wrzucasz jeszcze bf2rank.sma to juz chyba wiesz i dajesz kompiluj i jak sie skompiluje poprawnie to wchodzisz w compile i biezesz bf2rank.amx i wrzucasz do plugins ;]
PoZdRaWiAm Gucio! ][
Odpowiedz