←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zabijanie gracza na początku rundy

Locked

  • +
  • -
Gerro's Photo Gerro 14.02.2009

Witam.
Wymyśliłem nowy sposób na dzieci neo z czitami. Po wpisaniu przez admina np. amx_kill , będzie przez cały czas zabijało na początku rundy zabijało danego gracza. Dopiero po wpisaniu amx_kill_stop albo reconnectu gracz nie będzie zabijany.
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 14.02.2009

Tak ale zmieni sobie nick i już nie będzie zabijało.
Quote

naXe's Photo naXe 14.02.2009

Tak ale zmieni sobie nick i już nie będzie zabijało.


No to może na IP też działa ?
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 14.02.2009

Przecież dzieci neo mogą sobie zmienić IP.

Najlepszym rozwiązaniem jest wtargnięcie na jego komputer poprzez stworzenie jakiegoś pliku lub dopisanie czegoś do cfg bo inaczej to nie dasz rady tym debilom.
Quote

naXe's Photo naXe 14.02.2009

Abes_Ziomal, można na zakres.
Quote

  • +
  • -
Abes Mapper's Photo Abes Mapper 14.02.2009

Na zakres też źle. Bo sobie inni nie pograją.
Najlepiej ban na CFG i nara bo z nimi to się nie ma co bawić.
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 14.02.2009

A wiecie co jest najlepsze? Kombinacja 3 - na nick, ip i config. Zmienia nick, nadal go poznaje po ip i conf. (ale dodaje nowy nick) zmienia ip. Nadal poznaje po nicku i conf. Poprawia config i nadal ma nick ip. Prawdopodobienstwo ze zmieni all 3 na raz ~0.1%~
Quote

  • +
  • -
Gerro's Photo Gerro 14.02.2009

Chłopaki, spokojnie:
1. Skąd będzie wiedział, że to jest taki plugin ? Musiałby być ogarniety cziter, musiałby mieć wiedzę na temat pluginów.
2. Chodzi o to, że jeżeli admin widzi że koleś jest natręt i ma czity, wpisuje w konsole amx_kill i wtedy killa kolesia co runde. Przestaje po wpisaniu amx_kill_stop albo reconneccie gracza :).
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 14.02.2009

Gerro, szczerze to pomysł słaby.
Żaden gracz nie będzie czekał nie wiadomo ile rund, weźmie reconnect'a i już "problem" znika. Lepiej już by wyszło jakby admin dał mu kick'a czy ban'a bo po banie musiałby zmieniać IP a tak da tylko reconnect i spokój.
Quote

  • +
  • -
Gerro's Photo Gerro 14.02.2009

No to w takim razie usuwamy opcje z reconnectem i dajemy na nicka :) Czyli zakonczyc zabijac moze tylko admin, ktory musi wpisac: amx_kill_stop :). Bo czasem jest tak, że natręt wchodzi ciągle na serwa zmieniając ip, a ja musze go wywalać za kazdym razem i przerywac gre. Tak wpisuje raz i mam po problemie ;).
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 14.02.2009

No ale po zmianie mapy znów dajemy spokój graczowi ?
A nawet jeśli nie to co jak dopisze/zmieni jeden znak w nick'u ?
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 15.02.2009

Komenda:
amx_own3d Nick
lub
amx_owned Nick - (na wszelki wypadek)

Plug zadziala jesli ofiara (o ile siebie sie nie wpisze) jest lekko niewidzialna (95% widzialnosci). Ale zato ofiara jest naprade w kropce - obiecuje ze nie bedzie wiedziala co sie dzieje ^^

Wersja testowa (u mnie dziala), nie ma na razie zabezpieczen - reconect i po karze.

Ps. polecam od razu sprawdzenie na serwerze bo tylko w tlumie bedzie efekt oszolomienia ofiary ^^

Attached Files

Quote

  • +
  • -
Gerro's Photo Gerro 15.02.2009

Sprawdze jak tylko serwer ruszy od środy :). Dzięki że Ci się chciało.
I jeszcze takie jedno pytanie, co do zabezpieczen.
Skoro wchodząc na serwer każdy chyba dostaje swój ID (o ile sie nie myle), to możnaby napisać zabezpieczenia na: ID,IP i nick ;). Czy nie ma czegoś takiego jak ID na serwerze ? Chodzi mi tu o NS'a.
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 15.02.2009

Chcialbym by ktos (nie koniecznie ty Gerro) to przetestowal. Bo To nie zabija gracza na koniec rundy, ale unieszkodliwia gracza. Nawet jest dosc prawdopodobne ze aimbota oglupi ^^

PS. ale blad zamiast uploadowac rara to dalem amxx o tej samej nazwie :/ tu masz razem z sma.

Attached Files

Quote

  • +
  • -
sarge6's Photo sarge6 15.02.2009

a mi żaden plugin nie działa
Quote

  • +
  • -
Miczu's Photo Miczu 15.02.2009

To milo, a czemu tu piszesz (spam)?
Quote
Locked