←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Protokół serwera, a gracze.

Locked

ogury's Photo ogury 18.01.2012

Posiadam serwer 47/48, który jest dobrze zrobiony. Ściągają się praktycznie tylko: mapa, 2 sprite.
Sęk tkwi w tym, że ciężko tutaj sprawić, żeby ktoś w ogóle grał. Myślałem nad zmianą protokołu na 48, ale wtedy (chyba) byłoby jeszcze ciężej sprawić, że na serwerze ktokolwiek by grał. Reklamuję serwer
1. Opłaca się zmieniać protokół na only 48?
2. Jak zdobyć graczy (może być nawet tych 5, ale aby często grali)?

Jeżeli ktoś chętny podjęcia współpracy, jestem otwarty na propozycje.
Quote

  • +
  • -
Raen's Photo Raen 18.01.2012

Lepiej zostaw 47/48 :P
a co do tego drugiego to polecaj na gg serwer facebooku steam itp tak żebyś miał pewność że ktoś wbije potem na forach jak ktoś będzie grać i powinien się rozkręcić :D
Quote

  • +
  • -
V3ko's Photo V3ko 18.01.2012

To nie do końca protokół ma coś do gadania. Taka kwestia to pozostaje przy dobrych serwerach TP, gdzie wersja only steam poprawia tylko charyzmę serwera. Jak dla mnie to zły dział a co do tematu to największe znaczenie ma mod, atmosfera, administracja itd.
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 18.01.2012

Reklamuj go na forach i wśród znajomych ;)
Quote

ogury's Photo ogury 20.01.2012

Co do serwera, to jest taki FFA / TP, ale bardziej mu w stronę TP. Wszelkie wgrane pluginy nie dodają nic publicznie (no chyba że advertiser) :)

Propos, taka reklama jest dla was zachęcająca, czy nie?
Spoiler
Quote

_nothing_'s Photo _nothing_ 22.01.2012

Wiesz serwerów typu FFA czy TP jest mnóstwo i ciężko taki serwer rozkręcić, że chyba masz znajomych i każdy z nich rozsyłał by zaporoszenia na steam to może akurat komuś się spodoba twój serwer. Na początek zrób jakiś nabór na adminów, konkurs.
Quote

  • +
  • -
szelbi's Photo szelbi 24.01.2012

Panie ogury, wystarczy 33zł w kieszeni i masz serwer rozkręcony :) Reklama na wiaderku działa cuda.
Quote
Locked