←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Kazdy na kazdego

  • +
  • -
<fAkE> - zdjęcie <fAkE> 07.01.2012

Szukam pluginu kazdy na kazdego !
Odpowiedz

  • +
  • -
Fajled - zdjęcie Fajled 07.01.2012

[Rozwiązany] Problem z CSDM_FFa.amxx - AMXX.pl: Support AMX Mod X

W tym temacie użytkownik forma podał plugin Każdy na każdego, cvary też tam są. Do jego działania musisz też FF włączyć :)
Sam go używam, więc jest sprawdzony ^.^
Użytkownik Fajled edytował ten post 07.01.2012 20:37
Odpowiedz

  • +
  • -
<fAkE> - zdjęcie <fAkE> 07.01.2012

dzięki, a mam jeszcze jeden problem
Mam wgrany plugin
team_limiter.amxx
ale gdy sa 2 osoby w CT a 0 TT bo mam ustawione ze w TT nikt nie może byc, to gdy 1 CT zabije 2 CT to runda zaczyna sie od nowa, da sie coś poradzić ?
Odpowiedz

  • +
  • -
<fAkE> - zdjęcie <fAkE> 08.01.2012

Ale ja chce tak żęby mi się runda nie kończyła a się kończy, a kolesowi tam tłumaczą na odwrót jak zrobić żeby się kończyla :o

I nie chce wgrywac botów ponieważ w regulamienie hostigu jest :

Użytkownik ma prawo do instalacji modyfikacji (modów) i rozszerzeń serwera, z wyłączeniem automatycznych graczy (tzw. botów).


Użytkownik <fAkE> edytował ten post 08.01.2012 14:44
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 08.01.2012

Jeśli zablokują Ci serwer za te fake boty, które nie grają, to zmień hosting. W każdym razie innej opcji nie ma, no chyba że orpheu, ale nie wiem, nie znam się na nim.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 08.01.2012

Ale ja chce tak żęby mi się runda nie kończyła a się kończy, a kolesowi tam tłumaczą na odwrót jak zrobić żeby się kończyla :o

I nie chce wgrywac botów ponieważ w regulamienie hostigu jest :

Użytkownik ma prawo do instalacji modyfikacji (modów) i rozszerzeń serwera, z wyłączeniem automatycznych graczy (tzw. botów).


Wgraj plugin na serwer i napisz do hostingu że masz po to aby się runda nie kończyła.. To tak jak by mieli karać za bota na DR :mur:
Odpowiedz

  • +
  • -
<fAkE> - zdjęcie <fAkE> 09.01.2012

a może ktoś podać link do pluginy z Fake Playerem ale żeby sam dołączył do TT choć jest dochodzenie do TT zabronione , i zeby robił to co mape ? :)
Odpowiedz