←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans 6.x
[ROZWIĄZANE] [Pytanie] Kiedy będzie AMXX B...

Zablokowany

  • +
  • -
Rumek - zdjęcie Rumek 07.01.2012

Witam

Chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie wydany AMXX BanSystem 1.0 , miał być wydany na początku Grudnia 2011 roku , a jest już styczeń i ciągle go nie ma , czekam z niecierpliwością na to ponieważ inne AMXBans są zbudowane i nie działają dobrze , ciągle coś się psuję . Proszę o odpowiedź w tej sprawie czy w ogóle będzie wydana nowa wersja AMXBans czy nie warto na to czekać .

Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
Grzegorz93 - zdjęcie Grzegorz93 07.01.2012

Podobno jeszcze coś im nie do końca działa poprawnie :(
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 07.01.2012

Odpowiedź jest taka : To ja wstrzymuje cały projekt. Ja jestem autorem ( a przynajmniej pomysłu :D ) nowego systemu banowania i wszyscy czekają tylko na to aby wydać całość . Jak będę miał czas i chęci to skończę to.
Odpowiedz

  • +
  • -
glutex - zdjęcie glutex 07.01.2012

Ja też czekam z niecierpliwością na ten sytem, bo od niego jest uzależnione powstanie mojego serwera, ale jakoś nie ponaglam, nie spam'uję i nie popędzam - "cierpliwość jest kluczem do szczęścia". Myślę, że ten temat można spokojnie zamknąć, a jeśli autor chce się czegoś wiecej dowiedzieć to może zajrzeć pod ten adres.
Odpowiedz

  • +
  • -
Rumek - zdjęcie Rumek 07.01.2012

Dziękuję za odpowiedź , czyli jak wam się za chcę robić to dalej to będzie skończone ;)

Do zamknięcia
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 07.01.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany