←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Amxbans nie czyta czasami adminów, potrzeb...

  • +
  • -
Mucio - zdjęcie Mucio 06.01.2012

Witam, tak jak w temacie, amxbans nie czyta czasami adminów. Na jednej bazie danych mam zainstalowane dwa serwery. TP i FFA. Wcześniej wszystko ładnie czytało, nie wiem dlaczego już tak nie jest, może być to spowodowane tym że mam 33 dopisanych adminów ?
Jeśli dany admin nie ma admina czasami pomagało reconect i już działał, ale teraz nic, potrzebna jest zmiana mapy i dopiero wtedy ładuje.

Amxbans zainstalowany 1.5.1
Serwer FFA - dproto
Serwer TP - ONLY STEAM

~ Refrsz

~ odświeżam

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
noobek211 - zdjęcie noobek211 01.04.2013

dołaczam sie , mi na serwerze tez czasem nie czyta adminow ;/
Odpowiedz

  • +
  • -
`Sernik - zdjęcie `Sernik 02.04.2013

Admin na SID czy nick czy bez znaczenia?
Odpowiedz

Greyus - zdjęcie Greyus 12.04.2013

Spróbuj wejść na stronę  twojego amxbans'a w strefa adminów / serwer / ustawienia i naciśnij na dany serwer i zmień w 

Wyślij komende na serwer (RCON) / Wcześniej Zdefiniowane: na przeładuj adminów

 


Użytkownik Greyus edytował ten post 12.04.2013 14:04
Odpowiedz

  • +
  • -
xxxdedxxx - zdjęcie xxxdedxxx 12.04.2013

Miałem ten sam problem. Wklej ten plugin do plugins i dopisz nazwe .amxx do plugins.ini

Ten plugin reloaduje adminow kilka razy w ciagu mapy :)

http://www.speedyshare.com/gHYqd/reload.amxx
Odpowiedz

  • +
  • -
Lets_Roll - zdjęcie Lets_Roll 09.07.2014

refresh

link na górze nie działa

Odpowiedz

  • +
  • -
pkumider - zdjęcie pkumider 28.01.2015

Witam mam podobny problem czesto zdarza się tak ze nie wczytuje mi adminow, wyglada to tak ze wchodze na serwer mam admina kilkanascie minut i nagle znika, dodalem sobie plugin ktory przeladowywuje adminów co 2 minuty, problem polega na tym ze gdy amx bans nie wczyta adminów gdy wejde na serwer admin aktywuje się po tych dwóch minutach, dlatego też niedziała rezerwacja slota, bo plugin przeladuje mi admina dopiero po wejśćiu na serwer.

Używam AMXBans: Gm 1.5.1

Czy ktoś rozwiązał ten problem?

Pozdrawiam

Odpowiedz

  • +
  • -
Wojciech11111 - zdjęcie Wojciech11111 23.02.2015

sa Tu osoby ktore moga pomoc w tej sprawie ? czekam i czekam w moimch tematach nikt nie odpisuje , moge komus zaplacic mecze sie z Tym problemem i nie wiem co jest , to samo co kolega wyzej nikna mi admini a nie chce uzywac  pluginu reload.amxx bo wtedy nie moge uzywac pluginu losowanie vipa bo gdy wylosuje plugin vipa to reload przeladuje adminow i nie ma ta osoba vipa , gdzie wystepuje blad proszę o pilna pomoc

Odpowiedz