←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Klasy nie awansują

  • +
  • -
Barto_12_SAS - zdjęcie Barto_12_SAS 02.01.2012

Witam - otóż wykonująć wszystko dokładnie wg. instrukcji udało mi się wykonać system awansów dla klas - miałem 3 klasy + 4 awanse dla każdej i działa bez problemu .

Kiedy dodałem 2 nowe + 4 awanse do nich to na tych nowych nie awansuje - dodam tutaj sma klasy a:


public plugin_init()<br>{<br>register_plugin(nazwa, "1.0", "amxx.pl");<br><br>cod_register_advance(cod_get_classid("Strzelec Wyborowy"), 2, nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);<br>}


Czy gdzieś tu jest błąd ? Jeżeli na 3 poprzednich nic nie było a tu nagle przy nowych taka niespodzianka . W logach przegrzebałem nic nie ma na ten temat - czy ktoś ma pomysł ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Mores - zdjęcie Mores 02.01.2012

Kolega ma podobny problem. Dołączamy się do pomocy.
Użytkownik Mores edytował ten post 02.01.2012 17:02
Odpowiedz

  • +
  • -
brains..? - zdjęcie brains..? 04.01.2012

public plugin_init() (

register_plugin(nazwa, "1.0", "amxx.pl");
cod_register_advance(cod_get_classid("Strzelec Wyborowy"), 2, nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);


Klase ktora jest awansem zapisujesz jako codawans_nazwaklasywktorąawansujesz.sma i komilujesz

Zamiast Strzelec Wyborowy podajesz nazwe klasy Z ktorej awansuje.

Edit: To co podales jest kod do awansu a ty dales to dla klasy podstawowej. Do klas podstawowych dajesz:
cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);


I zapisujesz jako codclass_nazwaklasy.sma i kompilujesz
Użytkownik Rozumek124 edytował ten post 04.01.2012 19:26
Odpowiedz

  • +
  • -
Barto_12_SAS - zdjęcie Barto_12_SAS 05.01.2012

no a jak ja powyżej zrobiłem ? te sma jest z klasy na którą miał awansować Strzelec Wyborowy
Odpowiedz