←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans 6.x
czy opłaca się zmieniac wersje amxx-a?

  • +
  • -
Tded - zdjęcie Tded 29.12.2011

Witam.

Planuję zainstalować AMXBans-a 6 lecz widzę ze on wymaga AMXX-a w wersji 1.8.2 a ja posiadam 1.8.1, czy teraz ta aktualizacja mi się opłaca?
Czy warto instalować nowsza wersje AMXX-a bo chyba wszystko będę musiał instalować od nowa.
Czy zainstalować starszą wersję AMXBans-a? //Podajcie jaką.
Odpowiedz

Neazo - zdjęcie Neazo 30.12.2011

Nie musisz nic instalować od nowa, po prostu podmień pliki z amxmodx 1.8.2 z amxmodx'em którego masz u siebie. Osobiście odradzam AMXBansa 6, jeżeli wybierasz pomiędzy gmAMXBansem 1.6.1 a amxbansem 6. GM ma więcej opcji i jest bardziej kompatybilny, ale do Ciebie należy decyzja ;)

Przed podmienianiem plików proponuje niektóre pliki z katalogu configs sobie skopiować, chyba, że lubisz na nowo wpisywać nazwy pluginów do plugins.ini na przykład :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Tded - zdjęcie Tded 05.01.2012

dziękuję za odp.

Temat zamykam, udało się, już działa, tylko tam gdzie trzeba było podać lokalizacje do plików bansa GM, to jak je podałem to w ostatnim kroku i tak przestawiało na inną lokalizację, więc olałem to i teraz nie mam w zakładce admina "Dodaj bana On-Line" ikonek obok przycisku "Podgląd" bo pokazuje błędną lokalizację, a nie chce mi się kodu strony przerabiać :D I to w dodatku w PHP :facepalm2: , ale to szczegół, najważniejsze, że banuje i pokazuje to na stronie...
Odpowiedz