←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] c++, problem z Code::Blocks

Zablokowany

  • +
  • -
Enigmus - zdjęcie Enigmus 27.12.2011

{wersja programu 10.5}
Otóż mam problem z programem z tematu, następujący:
gdy już napisze biblioteki kod int mainy itp printfy sminty itd nie ważne to naciskam F9 {podobno w standardzie, że przetwarza na to, aby można było zobaczyć efekt pracy} i mi przełącza na zakładkę "build log"{przy kliknięciu f9}, ale nie pokazuje tego co napisałem "komendami" co zrobić aby to pokazało?

ps. żadne błędy nie wyskakują, ani nic po prostu przełącza się w tym oknie ta zakładka i tyle i koniec, nic się nie dzieje

Prosiłbym, aby ktoś mi napisał co mam zrobić aby mi się wyświetlił efekt mojej laickiej pracy.

najwyraźniej nikt nie jest tu w stanie pomóc, więc mam pytanie. zna ktoś jakieś forum o c++?

{wersja programu 10.5}
Otóż mam problem z programem z tematu, następujący:
gdy już napisze biblioteki kod int mainy itp printfy sminty itd nie ważne to naciskam F9 {podobno w standardzie, że przetwarza na to, aby można było zobaczyć efekt pracy} i mi przełącza na zakładkę "build log"{przy kliknięciu f9}, ale nie pokazuje tego co napisałem "komendami" co zrobić aby to pokazało?

ps. żadne błędy nie wyskakują, ani nic po prostu przełącza się w tym oknie ta zakładka i tyle i koniec, nic się nie dzieje

Prosiłbym, aby ktoś mi napisał co mam zrobić aby mi się wyświetlił efekt mojej laickiej pracy.

najwyraźniej nikt nie jest tu w stanie pomóc, więc mam pytanie. zna ktoś jakieś forum o c++?

proszę temat do zamknięcia. odpowiedź znalazłem na innym forum, które dotyczy c++
Użytkownik Enigmus edytował ten post 26.12.2011 22:21
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 27.12.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany