←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

da się tak?

Zablokowany

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

Witam! Było już dużo takich tematów na temat nowego protokołu, ale nie widziałem tam odpowiedzi na moje pytanie. Mam serwer na pukawce protocuł 47 i to jest to ns. Nie da się na ten serwer wejść steamem, podobno da się wgrać jakiś patch i bedzie można wchodzić i ns i steam czy to prawda jak tak to jak to wgrać i skąd pobrać?

Z GÓRY ThX
Odpowiedz

naXe - zdjęcie naXe 06.02.2009

Tak da się tak.
Pobierz biniarki, nawet na amxx.pl są.
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

OK ale tam jest dość dużo tych "biniarek" nie wiem które wziąć cche tylko żeby na serwerze ns mozny było wchdozić z steam i ns. Więc jakie proponujecie?? Serwer jest stawiany na linuxie aha i jak wgrać te biniarki:) ? thx za szybką odpowiedz.
Odpowiedz

naXe - zdjęcie naXe 06.02.2009

To wgraj biniarki steam.
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

i jak wgram biniarki steam to bedzie można i na steam i na ns wchodzić ? ^D^ a jak wgrać te biniarki i które ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Eljot ;) - zdjęcie Eljot ;) 06.02.2009

steam czyli protokol 48..
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

ale ja sie w tym nie orientuje powiedz czy będę mogł wchdozic na cs nonsteam i steam tak ? i jak wgrac te biniarki
Odpowiedz

  • +
  • -
Eljot ;) - zdjęcie Eljot ;) 06.02.2009

tak!
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

ok a jak wgrać ?? bo nie mam pojeacie a na amxx.pl tez nie znalazłem
Odpowiedz

naXe - zdjęcie naXe 06.02.2009

Jak masz serwer NS z protokołem 47 i jak zainstalujesz biniarki Steam z protokołem 48 to będzie można wchodzić ze Steam'a i Non Steam'a.
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 06.02.2009

ok wgrałem ale po tej operacji serwer sie nie uruchamia :) wgrałem stare i jest ok jakieś pomysły?

EdIT: Już sobie poradziłem. Mozna zamknąć
Odpowiedz
Zablokowany