←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Wyłączenie Warning: Loose indentation on l...

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 23.12.2011

Czy w amxxstudio da się wyłączyć Warning: Loose indentation on line ... ? Tzn. by po prostu tego nie pokazywało.
Odpowiedz

Nenczoks - zdjęcie Nenczoks 24.12.2011

Nie.
Odpowiedz

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 24.12.2011

Nie.

Da sie więc nie pisz mi że nie, tylko nie wiem jaką linikę trzeba było dopisać pod include by nie sprawdzało właśnie.
Odpowiedz

  • +
  • -
NewaX - zdjęcie NewaX 24.12.2011

Aby to usunac w amxstudio wybierasz zakladkę tools i indenter
Odpowiedz

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 24.12.2011

Aby to usunac w amxstudio wybierasz zakladkę tools i indenter

Tyle to ja wiem ;f

Chodzi o to żeby w ogóle tego nie sprawdzało.
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 24.12.2011

Z tego co wiem, to się nie da tego ukryć dodając linijkę X do kodu :F Do czego Ci to właściwie ?
Odpowiedz

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 24.12.2011

Bo mam kilka Loose indentation, i nawet gdy dam intender, to i tak nic to nie zmienia a nie lubie patrzeć jak mi wywala tego warninga. :D
Odpowiedz

Nenczoks - zdjęcie Nenczoks 24.12.2011

Bo mam kilka Loose indentation, i nawet gdy dam intender, to i tak nic to nie zmienia a nie lubie patrzeć jak mi wywala tego warninga. :D


Najlepiej jest się burzyć na mnie, nie? Nie da się, a jeżeli mimo "intender" użycia tego pokazuje Ci ten warning, to za dużo klamr dodałeś niepotrzebnie (bądź może też coś brakować, return PLUGIN..) itd.
Odpowiedz

  • +
  • -
Zapalka - zdjęcie Zapalka 25.12.2011

Bo mam kilka Loose indentation, i nawet gdy dam intender, to i tak nic to nie zmienia a nie lubie patrzeć jak mi wywala tego warninga. :D


Najlepiej jest się burzyć na mnie, nie? Nie da się, a jeżeli mimo "intender" użycia tego pokazuje Ci ten warning, to za dużo klamr dodałeś niepotrzebnie (bądź może też coś brakować, return PLUGIN..) itd.


Głupoty piszesz...
To ostrzeżenie oznacza złe wcięcia w kodzie. Przykład:
if(blala)
{
funkcja();
funkcja2(); // Tutaj kompilator wskazał by Warninga
}


Zarówno brak klamr lub ich nadmiar ma swój błąd, jak i brak odpowiedniego returna też ma swój błąd.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

A co do tematu, nie widziałem czegoś takiego w Pawnie jak blokowanie błędów, w C++ jest, ale tutaj?
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 25.12.2011

Jak dla mnie błędy są po to, żeby je poprawiać, a nie ukrywać, więc nie rozumiem takiego podejścia autora. A tak na temat, to tak jak wyżej, nigdzie nie widziałem jakiejś opcji, co by wyłączała pokazywanie danych błędów.
Odpowiedz

Kolar`. - zdjęcie Kolar`. 25.12.2011

R3X w jakiś temaci dawał ale nie potrafie znaleść.
Odpowiedz

  • +
  • -
A może sma? - zdjęcie A może sma? 26.12.2011

Opcja indenter nie jest idealna... Czasami głupieje. Wtedy najlepiej ręcznie poprawić błędy w tabulacji w tych liniach...
Odpowiedz