←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Na jakim hostingu polecacie kupic serwer?...

  • +
  • -
Unkown's Photo Unkown 22.12.2011

Czesc!
Chcialem was zapytac o dwie rzeczy:
1. Na jakim hostingu polecacie serwer?(wmiare tani)
2. Co sadzicie o hostingu Game Sol? Jesli cos wiecej o nim wiecie.
3. Co sadzicie o hostingu mojeserwery? Jesli cos wiecej o nim wiecie.
4. Co sadzicie o zakupie serwera na GameSol(w Paryzu). Nie bedzie na takim lagow?
5. Jak znalezc forum dla swojego serwera?

Jesli nie znacie odpowiedzi na rozne z tych pytan to odpowiedzcie chociaz na czesc. będę wdzieczny i nagrodze.
Quote

  • +
  • -
WazzaP's Photo WazzaP 22.12.2011

(w miarę tani)


Co rozumiesz w tych słowach? Dla innych tani slot to 3 zł, a dla nie których 0.99 zł..
Quote

respect4umdex's Photo respect4umdex 22.12.2011

Polecam MojeSerwery.pl , sa bardzo uprzejmi i pomagają , ostatni wystąpiło mi mnóstwo błędów na serwerze po napisaniu do nich na
Email-a to w ciągu 30 min udzielili mi pomocy. Jeszcze sami mi to zrobil/i. I to nie pierwszy raz. A co do zakupu serwera to mam zakupionego
w Gdańsku , i wszystko pięknie chodzi bez crashy , lagów. pierwszy raz jak kupiłem tam z 1 miesiąc temu serwer to zapłaciłem 23 zł za 15 slotów
do tego gratis Fast Download , Potem powiększyłem.. A tak to polecam mają dużo promocji.
Pozdrawiam
Quote

  • +
  • -
Onyke's Photo Onyke 22.12.2011

1. Na jakim hostingu polecacie serwer?(wmiare tani)

Mogłeś się bardziej określić do ilu zł slot.
Z tańszych to możesz wybrać OwnServer.pl

2. Co sadzicie o hostingu Game Sol? Jesli cos wiecej o nim wiecie.

GameSol = TSerwery
Na TSerwerach serwer miałem około roku czasu i muszę przyznać, że jakość bardzo dobra, na serwerze nie było lagów mimo obciążających pluginów. Kontakt z BOK dobry. Lokalizacja Gdańsk Ci wystarczy. Polecam!

3. Co sadzicie o hostingu mojeserwery? Jesli cos wiecej o nim wiecie.

Tutaj Ci nie pomogę.

4. Co sadzicie o zakupie serwera na GameSol(w Paryzu). Nie bedzie na takim lagow?

Na pewno będzie Ci się gorzej grało niż w lokalizacji polskiej. Nie polecam żadnej lokalizacji zagranicznej.

5. Jak znalezc forum dla swojego serwera?

Pustego serwera raczej nikt Ci nie przyjmie do sieci, więc załóż najlepiej własne forum (chociażby na tym badziewnym xaa.pl)
Quote

  • +
  • -
Why?!'s Photo Why?! 22.12.2011

Ja polecam osobiście Pukawkę. Jeśli jednak Cię nie stać, możesz wybrać Tserwery\GameSol. Co do forum, najlepiej założyć własne, bo nowego serwera żadna sieć nie przyjmie (chyba ze wykupisz reklamę na wiaderku). Lepiej wydać 22 złote na UnixStrom na rok, niż co miesiąc płacić 7 zł na SzitSerwer (xaa).

Co do MojeSerwery, miałem tam serwer mixowy\cw pół roku temu. Nie było zbyt wielkich pingów (lok. TG). Podejrzewam że w Gdańsku byłoby znacznie lepiej.
Quote

  • +
  • -
Pan Nigel's Photo Pan Nigel 22.12.2011

Chcialem was zapytac o dwie rzeczy:

Więc czemu zapytałeś o 5 rzeczy?

1. Na jakim hostingu polecacie serwer?(w miarę tani)

Może zabijaka>?
Może disconnect?
Quote

  • +
  • -
Umcia Umcia's Photo Umcia Umcia 22.12.2011

Osobiście mam 2 serwery na Gameserv.pl mają fajną promocje kupisz serwer przynajmniej 11 slotowy dostajesz drugi serwer 11 slotów jak jesteś stałym klientem dostajesz 3 sloty gratis !
Quote

  • +
  • -
glutex's Photo glutex 22.12.2011

1. Na jakim hostingu polecacie serwer?(wmiare tani)


Zapoznaj się z tym tematem.

3. Co sadzicie o hostingu mojeserwery? Jesli cos wiecej o nim wiecie.


Podobno nie za dobre, o czym więcej można przeczytać pod tym adresem.

4. Co sadzicie o zakupie serwera na GameSol(w Paryzu). Nie bedzie na takim lagow?


Nie polecam żadnych zagranicznych serwerowni.

5. Jak znalezc forum dla swojego serwera?


xaa.pl, cba.pl itd... W google znajdziesz tego mnóstwo. Ewentualnie możesz starać się o podpięcie do już istniejącej sieci, lecz z reguły to wiąże się z koniecznością spełnienia Ich warunków.
Quote

  • +
  • -
Rob Zombie `'s Photo Rob Zombie ` 22.12.2011

GameSol dobra firma ale na pewno nie kupuj serwera w lokalizacja Paryż, lepiej poczekać chwilę aż większa suma się uzbiera i kupić coś lepszego w Polsce. Osobiście korzystam z NetShoot.pl i jestem zadowolony ;P
Quote

  • +
  • -
Scripting's Photo Scripting 23.12.2011

Hostvision.pl - Nephax - Gdańsk - Mam tam serwer 1,5 roku i zadnych problemow :) Teraz maja dobra promocje :D
Edited by Scripting, 23.12.2011 07:54.
Quote

SqNw0w's Photo SqNw0w 24.12.2011

Mojeserwery.pl - Ja mam 2 Serwery i sie nie zawiodłem :)
Quote

  • +
  • -
glutex's Photo glutex 24.12.2011

W jakiej lokalizacji i z jaką "taryfą" ??
Quote

  • +
  • -
ganjifan1's Photo ganjifan1 24.12.2011

Ja polecam jak tu 2 kolegów Mojeserwery.pl Tanio, 0 lagów, Szybka pomoc
Co do forum na początek polecam xaa.pl
Co do gamesol nie polecam bo slyszalem ze przy wiekszej ilosci graczy i pluginów sciny sa;/
Co do zabijaki [NIE] Miałem tam nie raz serwer i nie raz wyłączyli serwery z stroną www. I u nich na pomoc trzeba dobrze czekać!
Quote

  • +
  • -
Maniek 11469's Photo Maniek 11469 05.01.2012

Ja polecam http://www.disconnect.pl/
-świetny kontakt
-w miare tanio
-Niskie pingi

Jak dal mnie,firma godna polecenia.
Quote