←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
jak podpiąć serwer pod Amxbans Gm 1.6

Zablokowany

Mlynek - zdjęcie Mlynek 19.12.2011

Witam , mam prośbę czy nie podpiął by mi ktoś Serwer pod Amxbans Gm 1.6 , mam serwer który ma 1 dzień ale strasznie go rozklamowałem w 2 h i gra na nim dużo ludzi i często czitów , nie mam jak robić ss itd ,

Czy nie podpiął by mi ktoś go ? w ogóle to nawet nie umiem banować na serwerze a , albo dajcie jakieś poradniki / tutoriale

dziękuje ; )
Odpowiedz

Mac Pherson - zdjęcie Mac Pherson 19.12.2011

Łap nawet nieźle napisany i da się zrozumieć ja się na nim uczyłem http://amxx.pl/topic...alacja-amxbans/
Odpowiedz

  • +
  • -
Why?! - zdjęcie Why?! 19.12.2011

Jeśli poprawnie skonfigurowałeś AMXBans na stronie i serwerze, serwer powinien się automatycznie podpiąć.
Odpowiedz

Mlynek - zdjęcie Mlynek 19.12.2011

chodzi o to że Amxbans jest stare ze starego Serwer , robił je " Prizmo " Z cs-rabka.eu i na pewno zrobił je dobrze ; )) więc Amxbans jest dobrze skonfiguraowane i podpiete pod forum ale nie poid serwer , zrobił by mi to ktoś ? proszę ; / gg : 36755520
Odpowiedz

Mac Pherson - zdjęcie Mac Pherson 19.12.2011

Mlynek forum jest od pomocy jak zrobisz sam to się chociaż nauczysz a po za tym dane do serwera ftp ja na twoim miejscu bym uważał.

Co do twego problemu muszisz na pewno wrzucić pliki z podanego folderu na serwer następnie edytować w plugins.ini i roboty koniec reszta robi się automatycznie no ewentualne przeróbki co do długości bana czy strony na którym jest serwer max 15 min roboty
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 20.12.2011

chodzi o to że Amxbans jest stare ze starego Serwer , robił je " Prizmo " Z cs-rabka.eu i na pewno zrobił je dobrze ; )) więc Amxbans jest dobrze skonfiguraowane i podpiete pod forum ale nie poid serwer , zrobił by mi to ktoś ? proszę ; / gg : 36755520


gdyby zrobił dobrze to by działał

zły dział /zamykam
Odpowiedz
Zablokowany