←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[EasyBlock] Problem z Action Muza

  • +
  • -
FreaK.? - zdjęcie FreaK.? 17.12.2011

Witam!

Ten temat jest tylko dla znawców EasyBlocka. Posiadam ActionMuza (Nie podam!) i wszystko w .sma pięknie dodaje, kompiluje, wchodzę na serwer (HLDS) stawiam bloczka muzyka, wchodzę na niego a tu nic! >.< Sprawdziłem konsolę HLDS'a i pojawiło się:
SV_StartSound: ******/v11.wav not precached (0)
Tak było z każdą z 12 piosenek...
Gdy kompilowałem plugin był jeden error który nic nie znaczył a jednak może znaczyć - "Warning: Symbol is never used: "ent" on line 2287"

W linijce 2287 jest tylko "}" ponieważ to kończy actiona.

Proszę o pomoc.
Odpowiedz

ShaRk. - zdjęcie ShaRk. 17.12.2011

Bez sma nic nie zdziałamy, no chyba że ktoś z forum jest jasnowidzem.
Odpowiedz

  • +
  • -
FreaK.? - zdjęcie FreaK.? 17.12.2011

Ta, ta ja dam wam .sma każdy weźmie action muza i stanie się actionem publicznym... Czy nie da rady wywnioskować jaki może być błąd poprzez te inf. co dałem? >.< Może dać jakieś inne informacje...
Odpowiedz

  • +
  • -
Zapalka - zdjęcie Zapalka 19.12.2011

Musisz dodać do funkcji plugin_precache() wszystkie dźwięki, których używasz.
Znajdź tą funkcję w swoim pluginie, i wzoruj się na innym dźwięku. Tak dodaj te wszystkie twoje.
Odpowiedz

  • +
  • -
FetaGreen - zdjęcie FetaGreen 27.12.2011

Nawaliles w kodzie cos domyslam sie jakiego masz BM :) tez mam action muza i dziala wszystko doskonale
Odpowiedz

  • +
  • -
Burn1995 - zdjęcie Burn1995 28.12.2011

Być może ActionMuza jest przystosowany dla odtwarzania jedynie plików mp3

u mnie wszystko dobrze śmiga :)
Odpowiedz

  • +
  • -
FetaGreen - zdjęcie FetaGreen 28.12.2011

Wydaje mi sie ze nie sciaga tej muzczki daj na PW BM jesli mam ci to naprawic mam tez takiego bloczka nie potrzebuje kopiowac
Odpowiedz

  • +
  • -
FreaK.? - zdjęcie FreaK.? 28.12.2011

Chłopaki na przyszłość przyda wam się łopata! To już dawno mam naprawione... Potrzebuje jednak pomocy z funkcją w actionie broń - jest innym temat już założony
Odpowiedz