←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Cs sie crashuje

Zablokowany

  • +
  • -
LuKq - zdjęcie LuKq 17.12.2011

Mam taki problem z cs-em że jak wchodze na server i juz mi sie wszystko załadowało to jak jest tam ten przycisk "ok" to mi sie cs zacina. (to samo siedzieje na botach)

Za pomoc +
Odpowiedz

  • +
  • -
rS. - zdjęcie rS. 18.12.2011

Witaj,

1. Problem tkwi na steamie czy non steamie ?
2. Co wgrywałeś po instalacji Gry?
Użytkownik =widmo= edytował ten post 18.12.2011 14:12
Odpowiedz

  • +
  • -
LuKq - zdjęcie LuKq 18.12.2011

1. nonsteam

2. Nic jak mi się tak zrobiło to odinstalowałem cs-a i zainstlaowałem inne wersjie ale dalej nie dzialały ... może cos sie nie odinstalowało..

Ps: Jak pobrałem nowego cs to właczyłem najpierw boty ale jak chciałem wejsc an server to mi sei zacieło ściagnie przy 2 pliku. Wyłączyłem cs poprzez crtl+alt+delete i jak potem włączyłem go to na botach już sie tez scinał.

HELP dam +++
Użytkownik LuKq edytował ten post 18.12.2011 20:07
Odpowiedz

  • +
  • -
rS. - zdjęcie rS. 19.12.2011

1. nonsteam

2. Nic jak mi się tak zrobiło to odinstalowałem cs-a i zainstlaowałem inne wersjie ale dalej nie dzialały ... może cos sie nie odinstalowało..

Ps: Jak pobrałem nowego cs to właczyłem najpierw boty ale jak chciałem wejsc an server to mi sei zacieło ściagnie przy 2 pliku. Wyłączyłem cs poprzez crtl+alt+delete i jak potem włączyłem go to na botach już sie tez scinał.

HELP dam +++


Jeżeli chcesz dodam Ci swoją instalkę: non steama, i pod podbotów a także wytłumaczę jak ma przebiec instalacja (zawsze gdy instalowałem działało)
Odpowiedz

  • +
  • -
LuKq - zdjęcie LuKq 20.12.2011

Dobrze był bym wdzięczny
Odpowiedz
Zablokowany