←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Serwer CS hlds-błąd

Zablokowany

  • +
  • -
Marcon - zdjęcie Marcon 04.02.2009

Witam wszystkich bardzo serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Założyłem konto na hostingu pipni.cz i chcę założyć tam serwer CS 1.6. umiem wgrać wszystkie pliki steam ale teraz chcę go przerobić na serwer non-steam. Bardzo proszę o pomoc i proszę nie pisać zajrzyj do tego tematu itp. ponieważ próbowałem różnych sposobów ale po wszystkich na serwerze występowały crashe albo błędy, proszę również o pomoc w wgraniu Amx-a. Za pomoc nagroda, konto na pipni.cz oraz tym którzy nie wiedzą jak się zakłada tam konta zdradzę im tajemnice (oczywiście jeżeli pomogą w przeróbce serwera i serwer będzie działać). Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 04.02.2009

Ten sposob na darmowego serwa juz nie dziala
Odpowiedz

  • +
  • -
Marcon - zdjęcie Marcon 04.02.2009

Działa działa dopiero dziś rano założyłem kumplowi konto więc wiem że działa
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 04.02.2009

Ja tez zalozylem. Ale jak chcialem polaczyc sie przez putty to sie nie dalo. A wpisywalem dobre haslo lecz wyskakiwalo ze zle. A ty wgrales juz i serwer sie crashuje czy przy wgrywaniu?
Odpowiedz

  • +
  • -
Marcon - zdjęcie Marcon 04.02.2009

Po wgraniu. A dziś się przez putty normalnie połączyłem
Takie coś mi się pokazuje cały czas:
Console initialized.
Add "-debug" to the ./hlds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem
Tue Feb 3 14:19:54 UTC 2009: Server restart in 10 seconds
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 04.02.2009

jak uruchamiasz serwa poprzez wpisanie ./hlds_run itd to dodaj na koncu
-debug
Odpowiedz

  • +
  • -
Marcon - zdjęcie Marcon 04.02.2009

Error:/root/hlds_l/engine_i686.so: failed to map segment from shared object: Can not allocate memory
Unable to load engine, image is corrupt.
Add "-debug" to the ./hlds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem


Tue Feb 3 14:20:04 UTC 2009: Server restart in 10 seconds
I tak cały czas a próbowałem różnych binarek. Proszę o pomoc.

[ Dodano: 04-02-2009, 13:39 ]
Ref.
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 04.02.2009

Według mnie nie postawisz serwa. Ale dokładnie nie wiem o co chodzi. Lepiej żeby Saper się wypowiedział bo on się zna na tym.
Odpowiedz
Zablokowany