←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pukawka.pl

Zablokowany

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 02.02.2009

Ten temat to raczej do kur3ek

Chodzi o to, że wypożyczyłem serwa na 2 h, i to już po raz 2, jestem zadowolny , w koncu ulga ze ponad 5 osób siedzi a ja dalej przegladam forum, słucham muzy itd :D, teraz chyba kupie zarówno steama, i serwa na pukawka dla klanu. I co do tego,
Jak na razie mam swoje pluginy w cs ie wgrane, jak za 1 razem patrzyłem na FTP to troche się zdziwiłem co i jak, ale jakoś dałem rade. Teraz:

1 Jak mogę wgrać swoje usatwienia prosto na FTP?, czyli cały folder addons, dzwięki i gfx które są potrzebny dla plugów + to że mam admina.
2. Jak wynająłem serwa to wziąłem protokół 47, czy jak kupie serwer jak pisze na pukawka Counter-Strike to bedzie non steam 48 i steam?

Może i temat bezsensu dla niektórych , ale przed kupnem serwa chyba jeszcze raz wypożyczę serwa i chce wgrać moje plugy żeby all sprawdzić itd. Dziękuje z góry
Odpowiedz

naXe - zdjęcie naXe 02.02.2009

2. Piszesz do admina z pukawki i mówisz, że chcesz serwer z protokołem 47.
Albo potem sam przerabiasz z 48 na 47.
Odpowiedz

Gość__* 02.02.2009

Ten temat to raczej do kur3ek

A co to ja alfa i omega? Są też inni :?

1 Jak mogę wgrać swoje usatwienia prosto na FTP?, czyli cały folder addons, dzwięki i gfx które są potrzebny dla plugów + to że mam admina.

Za pomocą programów takich jak:

2. Jak wynająłem serwa to wziąłem protokół 47, czy jak kupie serwer jak pisze na pukawka Counter-Strike to bedzie non steam 48 i steam?

Pytanie do firmy Pukawka.pl
Odpowiedz

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 02.02.2009

Ok dzięki :)

Temat raczej dla ciebie : http://amxx.pl/viewtopic.php?t=1307 jakby nie patrzec

A i co do kupna serwera: kupuje chyba max , ale co to jest i po co HLTV?
Odpowiedz

naXe - zdjęcie naXe 02.02.2009

Spyder12, HLTV słyży do nagrywania demek jak nie ma admina, kręci wszystkim demka na każdej mapie, a potem se oglądasz.
Odpowiedz

Gość__* 02.02.2009

A i co do kupna serwera: kupuje chyba max , ale co to jest i po co HLTV?

HLTV - inaczej "Half-Life TV", jest to program dzięki którym możemy oglądać rozgrywkę na serwerze w czasie rzeczywistym. HLTV działa na silniku HL1, czyli na taki grach jak: Counter-Strike 1.6 czy Day of Defeat etc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 03.02.2009

aha, czyli taki spect który nie zajmuje slota?

I jak mógł bym oglądać?
Odpowiedz

  • +
  • -
rS. - zdjęcie rS. 03.02.2009

Spyder12, zajmuje 1 slota i możesz potem wybranie ściągnac sobie demko i oglądac danego gracza z danej mapy itp .
Odpowiedz

  • +
  • -
Spyder12 - zdjęcie Spyder12 03.02.2009

a zreszta, i tak kupie max, w nastepnym tygodniu wynajme serwa na te 2 h, potem z kolegami zrobimy zrzute :)
Odpowiedz
Zablokowany