←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak rozwinac serwer.

  • +
  • -
AfroDyzjak - zdjęcie AfroDyzjak 06.12.2011

Witam krótkie pytanko.Jak rozwinąć serwer cs?
Odpowiedz

Jerem96 - zdjęcie Jerem96 06.12.2011

-Reklamy
-Konkursy
-Ekipa która Ci w tym pomoże
-Ciekawe serwery
-Zadbane i przejrzyste forum

To chyba takie kluczowe elementy.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 06.12.2011

Reklama , gra bez cheatów
Odpowiedz

Jerem96 - zdjęcie Jerem96 06.12.2011

Zapomniałem jeszcze tego.
Tak jak napisał DarkGL.
Gra bez cheatów czyli ogarnie ci admini:)
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 06.12.2011

Dobry hosting.
Odpowiedz

  • +
  • -
HaDeS From HELL - zdjęcie HaDeS From HELL 06.12.2011

no napewnio musisz mieć coś unikalnego na serwerze, żeby ludzi przyciągnąć :P
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 06.12.2011

Reklama, reklama i jeszcze raz reklama :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Rob Zombie ` - zdjęcie Rob Zombie ` 06.12.2011

Jeśli masz kasę to kup sobie reklamę na wiaderku, a serwer rozkręci się szybciej niż Ci się wydaje ale do tego potrzebne jest coś unikalnego jak napisał, któryś kolega wyżej ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Why?! - zdjęcie Why?! 06.12.2011

Reklama na wiaderku przyniesie Ci samych neokidów na serwer ;) . Kto szuka na wiaderku serwerów? 12-latki które ściągnęły ns'a i szukają pierwszego lepszego serwera. Steamowcy i normalni gracze ns grają tam gdzie ich znajomi lub na serwerach które stoją od dawna. Jednak to neokidy zazwyczaj wydają kasę na jakieś premiumy na serwerze, co jest jedynym ich plusem.

Poza tym koszt znalezienia się w czołówce serwerów na wiaderko (miejsca od 1-15 przynoszą największe korzyści) sięga w tym momencie 200 zł...

Dobre jest też odpowiednio rozbudowane forum (dobry, przejrzysty styl, odpowiednio rozreklamowane), ogarnięta administracja (najlepiej bez osób poniżej 13 roku życia) i unikalne rzeczy na serwerze.
Użytkownik Why?! edytował ten post 06.12.2011 20:19
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 06.12.2011

mam szybszą metode.
wchodzisz tu i ściągasz ten oto mod
http://amxx.pl/topic...-mw-mod-update/
potem z tego działu
http://amxx.pl/forum...i-oraz-pluginy/

dodajesz wszystkie pluginy jak leci, żeby było 500 klas i 2000 itemów.

po wrzuceniu tego ustawiasz maxymalny LVL na jakieś 400001 exp za zabójstwo jakieś 10000 i odpalasz serwer. Kilka reklam i serwer zapełniony.


Smutne, ale przawdziwe.
Odpowiedz

Jerem96 - zdjęcie Jerem96 06.12.2011

CheQ Co Ty mi tu gadasz?

500 klas i 2000 itemów, 400001 lvl max?
To Ty chyba się nie znasz.
To nie jest śmieszne nawet jeśli o to Ci chodziło bo to jest załosne.aki serwer to po prostu jedno, wielkie *****.
Nikt nie będzie grał na takim serwerze bo jest po prostu dla dzieci poniżej 13 roku życia.


EDIT do sebul

Zgadzam się z Tobą i tak jest też u mnie, że jest pełno dzieciarni i z tej dzieciarni zawsze jakieś 80% to same haxy które dostaną bana i zmieniają IP no ale cóż...są teraz takie pluginy jak ban na config i już nie wejdą:)
sebul (06.12.2011 21:14):
A takich dzieci grających w csa jest dużo ;]

Użytkownik Jerem96 edytował ten post 06.12.2011 21:24
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 07.12.2011

CheQ Co Ty mi tu gadasz?

500 klas i 2000 itemów, 400001 lvl max?
To Ty chyba się nie znasz.
To nie jest śmieszne nawet jeśli o to Ci chodziło bo to jest załosne.aki serwer to po prostu jedno, wielkie *****.
Nikt nie będzie grał na takim serwerze bo jest po prostu dla dzieci poniżej 13 roku życia.

jak to nie ? a dzieci poniżej 13 ? Ludzie z +13 też lubią grać na takich serwerach, ale po miesiącu ten serwer padnie mimo, że będzie na początku dużo ludzi bo stanie się gra nudna ;D
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 07.12.2011

@ Jerem96


Nie wierzysz mi?
Wejdź sobie na takie serwerownie, które dopiero powstały i zobacz jak to wygląda.Tak jak ja napisałem i od razu leci full gry. Czemu? Wiem z własnego doświadczenia że to się rozwinie. Czy uważam to za słuszne? nie. Prowadzący takie serwery nie mają zielonego pojęcia o tym, że za niedługi czas będą mieli 10MB errorów w logach na minute. Znam ludzi którzy tak rozkręcają serwery (NA ZAMóWIENIE!).
co do liczb. Wolałem kulturalniej napisać że dodajesz w h00j klas i jeszcze więcej itemów. Nie wierzysz mi? Sprawdź sam.

Jak chcesz mieć szybko rozwinięty serwer rób tak właśnie, potem IP jest rozkręcone i robisz z serwerem co chcesz.

Autor nie sprecyzował pytania : jak nie chce mieć Czitów na serwerze to niech zakłada serwer TP only steam. Będzie miał na tym tak pięknie czystą gre, że aż miło a rozkręcał będzie 10 razy dłużej niż takiego Coda.
Użytkownik CheQ edytował ten post 07.12.2011 15:39
Odpowiedz

  • +
  • -
Kogut - zdjęcie Kogut 07.12.2011

Czy reklama płatna na wiaderko jest skuteczna?
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 07.12.2011

Zwracasz uwage na wyskakujące reklamy na fb itp? nie? to już odpowiedź znasz
Odpowiedz

  • +
  • -
Kogut - zdjęcie Kogut 07.12.2011

mi chodzi w tym spisie serwerów
Odpowiedz

  • +
  • -
Okey - zdjęcie Okey 07.12.2011

robić dużo reklam starać się aby serwer nie miał bugów
robić różne konkursy starać się aby nie grały cheaty
Odpowiedz

Jerem96 - zdjęcie Jerem96 07.12.2011

CheQ może i prawda no ale właśnie Ci teraźniejsi H@ właśnie może lecą na taką łatwiznę a potem zostawiają taki serwer.
No i teraz też trochę trudno rozkręcić CoD'a bo gracze "normalni" lubią grać gdy np. jest z 20klas i moze być z 200 perków nawet a Ci "nienormalni" właśnie tam gdzie jest z 200klas i z 20000 perków co robi z gry jedno wielkie *****:)
To jest tylko moje zdanie więc tutaj nie chcę obrazić nikogo z zwłaszcza Ciebie CheQ.
Jeżeli masz jakieś propozycję inwidualnej pomocy w rozkręceniu sieci to pisz do mnie bo też potrzebuję:)
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 08.12.2011

Czy reklama płatna na wiaderko jest skuteczna?

podobno jest ale nie przyciągnie ona dobrych graczy :)
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 08.12.2011

już nie jest, jest taki przepych że ja .... poza tym jest droga, taniej wyjdzie kupić przekierowanie z serwera który jest wysoki w rankingu GT i może poskutkować co prawda od razu nie będzie full, ale zawsze cuś :D
Odpowiedz