←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z pluginem podmiany modelu

  • +
  • -
DrJoint - zdjęcie DrJoint 03.12.2011

Witam otóż zainstalowałem ten plugin na podmiane modelu c4 na choinke http://amxx.pl/topic...8-christmas-c4/
Ale po zainstalowaniu mi nie działa tylko crashuje serwer
nawet po usunięciu pluginu dalej mi wywala error
Taki o to error
L 12/03/2011 - 21:58:30: FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found
FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found
przyczym ten model nawet jak był i tak wywalało takie coś.
proszę o Pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 03.12.2011

L 12/03/2011 - 21:58:30: FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found
FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found

jednoznacznie wskazuje na brak danego modelu. Wgraj model i pokaż ewentualne logi
Odpowiedz

  • +
  • -
DrJoint - zdjęcie DrJoint 04.12.2011

To tak w paczece był model o nazwie c14-cristmastree.mdl więc zmieniłem nazwe na taką jakiej brakuje.Ale nadal mi to samo wyskakuje w logach.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 04.12.2011

w pluginie jest:
#define CHRISTMAS "models/c14-cristmastree.mdl"

Więc wgraj oryginalny model z paczki i nie zmieniaj nazwy..
Odpowiedz

  • +
  • -
DrJoint - zdjęcie DrJoint 04.12.2011

To jednego nie rozumiem czemu mi wywala error o braku c4-christmastree.mdl skoro w pluginie chce c14-cristmastree.mdl
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 04.12.2011

L 12/03/2011 - 21:58:30: FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found
FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: models/ch-m/c4-christmastree.mdl not found

Model c14-cristmastree.mdl wgraj do models. Zauważ, że w logach jest jeszcze jakiś dodatkowy katalog, nazwa modelu nie zaczyna się od c14 tylko zaczyna się od c4.
Odpowiedz

LaaGer - zdjęcie LaaGer 04.12.2011

Edytowalem jedna linijke w pluginie [zmienilem nazwe modelu] i po tym plugin zadzialal

Załączony plik  Swiateczne c4 edit.rar   33,1 KB   81 Ilość pobrań
Odpowiedz