←  Opinie

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Hostvision vs Niceshoot pod różne serwery.

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 02.12.2011

Witam.

Mam do was pytanie. Który według was hosting gier do CS 1.6 (z podanych w tytule tematu) lepszy pod różne mody serwerów ?

Zależy mi najbardziej o jak najmniejsze problemy (małą ilość możliwych crashy) i wygodną grę.
Oczywiście chodzi mi o serwery warszawskie.

W tej chwili posiadam serwer bf2 i 4fun na zabijace i muszę powiedzieć że bardzo często mam crashe i od niedawna dość często występują przerwy techniczne. I planuje właśnie zmianę hostingu.
Użytkownik Kserokopie edytował ten post 02.12.2011 20:08
Odpowiedz

  • +
  • -
ShooK - zdjęcie ShooK 02.12.2011

Ja polecam niceshoot.
Mało laggów, niskie pingi, wygodny panel i łatwa obsługa serwera, przyzwoite ceny i miła obsługa :)
Myślę że tyle wystarczy :>
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 02.12.2011

ja tak samo polecam niceshoot.pl

Małe pingi, 0 lagów, miła administracja, łatwy w obsłudze panel, niskie ceny no ogolnie bardzo dobre
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 02.12.2011

muszę powiedzieć że bardzo często mam crashe

ty jesteś ich powodem
Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 02.12.2011

@DarkGL
To że teraz strona zabijaki nie działa to też moja wina?
Odpowiedz

  • +
  • -
matthewk - zdjęcie matthewk 03.12.2011

@DarkGL
To że teraz strona zabijaki nie działa to też moja wina?


Ponieważ prawdopodobieństwo jest awarią co również nie musi być winą firmy zabijaki :o
Odpowiedz

  • +
  • -
Hiroshima - zdjęcie Hiroshima 03.12.2011

@DarkGL
To że teraz strona zabijaki nie działa to też moja wina?


Najłatwiej zwalać winę na hosting. To taka normalka, że tak powiem...
Nigdy nie miałem problemów z zabijaką a mój hlds dalej tam stoi i dalej ktoś się nim opiekuje i ten właśnie serwer działa bezawaryjnie od roku czasu - mam farta? Miałem wiele serwerów u nich. To co piszesz nie jest uzasadnione żadnymi faktami, więc nie jest warte jakiejkolwiek uwagi i zostaje mi życzyć Ci powodzenia w szukaniu lepszego hostingu pod swój super serwer, który stworzyłeś, hostingu na którym Twój super mod jak po rzuceniu magicznego zaklęcia przestanie się crashować ;)
Jeszcze raz to powtórzę: powodzenia!
Odpowiedz

VVirus - zdjęcie VVirus 03.12.2011

Tak jak koledzy wyżej to samo Twierdzę najprawdopodobniej ty coś zepsułeś Zabijaka to bdb Hosting

A jeżeli się uprzesz to Nie Polecił bym Ci Hostingu Niceshoot.pl. Miałem serwer Warszawa, lecz niestety przy modyfikacji call of duty występowały samoistne zrywy serwera (logi czyste konsola sie urywała) pisałem do nich, napisali że wszystko jest ok ale lipa. (chyba że ostatnio się coś zmieniło tego nie wiem)

Potem właśnie przeniosłem sie do HostVision.pl, z których usług Pana Janusza jestem bardzo zadowolony, po 2 letnim trwaniu mojego serwera dostałem zniżkę i płacę teraz grosze a Jakość jest Bardzo dobra. :)

Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 03.12.2011

To może inaczej założę oddzielny wątek (tylko zbiorę parę dowodów więc za jakieś parę godzin będzie) w którym opisze mój problem z serwerami na zabijace i się dowiemy po czyjej stronie leży wina bo tu już się robi off-top.

Kontynuując mój temat proszę odpowiadać na moje pytanie.
Użytkownik Kserokopie edytował ten post 03.12.2011 09:07
Odpowiedz

  • +
  • -
V3ko - zdjęcie V3ko 03.12.2011

Z tych dwóch to niceshoot, miałem tam serwer niejednokrotnie i byłem zadowolony. A co do zabijaki to fakt, olali sobie chyba sprawę bo od 16 wczoraj do dziś nie ma reakcji ani serwera,
Odpowiedz

  • +
  • -
WojtuS - zdjęcie WojtuS 03.12.2011

Polecam NicesHoot.pl ;-) łatwy panel dużo dodatków np darmowa baza danych , FstDL , HLTV , i gotwe map packi i amxx typu ffa , tp , czysty , ale można napisać do nich i ci dadzą wszystkie . packi i i oferują zawsze pomocą . !!
Odpowiedz

  • +
  • -
Kserokopie - zdjęcie Kserokopie 03.12.2011

@WojtuS
Ciekawią mnie twoje serwery na niceshoocie ponieważ widziałem serwery tego hostingu na których mam ping od 10 do 20 a na twoich mam 40 wzwyż (masz może inną lokalizacje niż warszawa atman?)
Wiesz może czemu tak jest?
Użytkownik Kserokopie edytował ten post 03.12.2011 10:00
Odpowiedz

  • +
  • -
ShooK - zdjęcie ShooK 03.12.2011

Pewnie z francji ma. Czasami się tak zdarza ale nawet z francji nie są złe pingi
Odpowiedz