←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pingi na jednym serwerze. Problem rozwiąza...

Zablokowany

  • +
  • -
JaVoR - zdjęcie JaVoR 30.11.2011

Mam admina na serwerze ZM.
Na starym komputerze (64bit karta graficzna, 1.6Ghz,512ramu, 20mb/s łącze mam) gra na tym serwerze chodziła płynnie bez lagów.

Kupiłem nowy komputer : karta 384mb, 2x3.0Ghz, 2Gb, net ten sam i mam taki problem, że wchodząc na ten serwer ZM zaczęły mi skakać pingi do 500(na starym słabszym kompie były po 50).

Dzisiaj wszedłem w ustawienia karty graficznej (Intel® 946 Express Chipset Family [integra]) i znalazłem coś takiego jak opcje zaawansowane. Metodą prób i błędów udało się usunąć ten błąd ale... No i tu się zaczyna problem, ponieważ po zmianie opcji (do wyboru 1 lub 2 ponieważ sprawdziłem że wystarczy jedną lub druga włączyć):
Dołączona grafika
W CS'ie nie widzą ani menu, jak już wejdę na ślepo na serwer to widzę co 10 literkę... {ss:}
Dołączona grafikaDołączona grafika



Nie ma innej możliwości aby zmniejszyć sobie ping nie tracąc takich rzeczy jak tekst w grze czy coś innego?

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC!

POZDR. ChesTeR
Odpowiedz

Redux - zdjęcie Redux 10.12.2011

Przywróć wartości domyślne w tych ustawieniach zaawansowanych karty - szczerze wątpię, że ustawienia GPU wpływają na ping.
Usuń również config.cfg.
Co do tych literek - na pewno masz OpenGL? Spróbuj sprawdzić wszystkie tryby graficzne (OpenGL, D3D, Software).
Odpowiedz

Name166 - zdjęcie Name166 22.12.2011

zakup sobie steam :)

Raczej coś masz z kartą graficzną
Odpowiedz

  • +
  • -
blakk - zdjęcie blakk 22.12.2011

Nowa karta graficzna ;)
Odpowiedz
Zablokowany