←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

iframe - długość i szerokość

  • +
  • -
KariiO - zdjęcie KariiO 21.11.2011

Witam używam takiego kodu w txt którego otwieram przez show_motd:
<html>
<body>
<iframe width="800" height="600" scrolling="yes"  src="http://MOJASTRONKA.pl/Opisy_klas/Klasa.html"></iframe>
</body>
</html>
Problem jest taki że wyświetla mi taki obrazek:
Posted Image
Chodzi mi o te białe "odstępy" od góry i lewej strony, czy mogę je jakoś usunąć ?
Wydaję mi się że to przez szerokość i długość ale gdy wpisuję tam 100% nie pomaga ;-) Jakieś pomysły?

edit@
Proszę o przesuniecie do działu problemy/pytania, przypadkowo dałem do pluginów.

podbijam
Użytkownik KariiO edytował ten post 20.11.2011 00:30
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 21.11.2011

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
Scripting AMXXPluginy
do
Scripting AMXXProblemy

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaleka - zdjęcie Kaleka 16.11.2013

Zna ktoś może rozwiązanie ;d?

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 16.11.2013

Wystarczy zamiast iframe zastosować frameset lub przekierować użytkownika na odpowiednią stronę (zalecane). Można też użyć odpowiednich styli w MOTD, aby ukryć te "paski". użycie style="background-color: black" na elemencie body sprawi, że będą czarne. Odpowiednie ustawienie marginesu i paddingu strony oraz ramki też rozwiąże sprawę. Polecam jednak po prostu wykonać przekierowanie.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kaleka - zdjęcie Kaleka 18.11.2013

Wystarczy zamiast iframe zastosować frameset lub przekierować użytkownika na odpowiednią stronę (zalecane). Można też użyć odpowiednich styli w MOTD, aby ukryć te "paski". użycie style="background-color: black" na elemencie body sprawi, że będą czarne. Odpowiednie ustawienie marginesu i paddingu strony oraz ramki też rozwiąże sprawę. Polecam jednak po prostu wykonać przekierowanie.

Mógłbyś wytłumaczyć jak mam usunąć tą białą ramkę?

Mój plik wygląda tak:

<html>
<body style="background-color: black" >

<iframe width=100% height=950 scrolling="yes"  src="http://www.pluginycod.pl/kapitan.html"> Twoja przegladarka nie obsluguje iframe </iframe>
</body>
</html>

 

i nadal mam białą obwódkę.

Odpowiedz